Çözüldü C Diski kendi kendine doluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lezize

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar bir sistem aldım ama C diski oyun oynadıkça kendi kendine doluyor. Yardım edebilecek varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sistem geri yüklemesini kapatmanız gerekiyor sanırım. İzlemeniz gereken yol: Bu bilgisayara sağ tık yapıp özelliklere gelin>Sistem Koruması>Yapılandır>Sistem korumasını kapat>Uygula>Tamam. Bu kadar.
Sistem geri yüklemesini kapatmanız gerekiyor sanırım. İzlemeniz gereken yol: Bu bilgisayara sağ tık yapıp özelliklere gelin>Sistem Koruması>Yapılandır>Sistem korumasını kapat>Uygula>Tamam. Bu kadar.

Artı -1 Eksi
Çözüm
Sistem geri yüklemesini kapatmanız gerekiyor sanırım. İzlemeniz gereken yol: Bu bilgisayara sağ tık yapıp özelliklere gelin>sistem koruması>yapılandır>sistem korumasını kapat>uygula>tamam. Bu kadar.

Onu yaptım ancak her PC de olmuyor örnek bende olmamıştı.

Sorununuz için bazı araştırdığım ve bildiğim çözümler ;
  • Verdiğim linkteki önerileri yapabilirsiniz. Tabii ki önerilen programları yüklemeden.
  • Hazırda beklet kapatın. (Eğer uyku modu ile uğraşmıyorsanız. Yoksa sıkıntı çıkartır. Bilgisayar açılmama vs.)
  • Ayrıca sistem geri yüklemeyi kapatınız.
Bayağı yer açılacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı