C diski kendi kendine doluyor

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar son 2-3 gündür C diskim kendi kendine doluyor. Mesela 106 GB boş alanım var ve arkada sadece YouTube açık olsa bile kendi kendine doluyor. En son Skyrim oyununu yükledikten sonra oldu nedense. Az önce bilgisayarı uyku moduna aldım ve alanım 102 GB'a inmiş. Ne yapmam gerek?

Arkadaşlar son 2-3 gündür C diskim kendi kendine doluyor. Mesela 106 GB boş alanım var ve arkada sadece YouTube açık olsa bile kendi kendine doluyor. En son Skyrim oyununu yükledikten sonra oldu nedense. Az önce bilgisayarı uyku moduna aldım ve alanım 102 GB'a inmiş. Ne yapmam gerek?

Steam arka planda indirme yapıyor mu? Oyunlarından biri güncelleme almış olabilir.

Windows 10 kullanıyorsunuz herhalde. Ayarlar > Sistem > Depolama. Burada hangi dosyaların ne kadar alan kapladığı görünür. Eğer bulamazsanız da virüs kendini klonluyor olabilir. O yüzden de PC'nizi bir taratmanızı tavsiye ederim.
Hocam kusura bakmayın ama KMS nedir?
Office etkinleştirmek için kullanılan bir program. Kendisi virüs diye geçiyor.

Windows 10 kullanıyorsunuz herhalde. Ayarlar > sistem > depolama. Burada hangi dosyaların ne kadar alan kapladığı görünür. Eğer bulamazsanız da virüs kendini klonluyor olabilir. O yüzden de PC'nizi bir taratmanızı tavsiye ederim.

Malwarebytes ile taratıyorum şu an hocam. Ayrıca Windows 11 kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı