C diskini D diskine nasıl yedekleyebiliriz?

bitblocksplicer

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bugün bilgisayarıma format atacağım ancak C diskimde silinmesini istemediğim birçok program ve dosyalar mevcut. Bunları bazı sebeplerden dolayı tek tek seçip D diskine kopyalamaktan ziyade, C diskini olduğu gibi D diskine "yedekle"yip, format sonrası geri yükleme yaparak geri getirmek istiyorum. Bunun bir yolu veya programı mevcut mu?

Şimdiden teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
işinizi görecektir.

İlginiz için teşekkür ederim ancak önemli birkaç detayı vermeyi unutmuşum.
Bende halihazırda c ve d diskleri mevcut. her ikisinde de karışık bir şekilde kurulmuş oyunlar ve programlar var. İşletim sistemim C diskinde kurulu. Ben formatı C diskine atacağım. Dolayısıyla D diskindeki oyunlar, programlar, özetle tüm dosyalar kalacak ancak C komple silinmiş olacak. Benim isteğim ise komple C diskinin biy yedeğini D diskine alıp, format sonrasında o yedekten tekrar C'ye geri yükleme yapmak. Bunun mümkün olup olmadığını soruyorum. Tekrardan teşekkür ederim.

İlginiz için teşekkür ederim ancak önemli birkaç detayı vermeyi unutmuşum.
Bende halihazırda c ve d diskleri mevcut. her ikisinde de karışık bir şekilde kurulmuş oyunlar ve programlar var. İşletim sistemim C diskinde kurulu. Ben formatı C diskine atacağım. Dolayısıyla D diskindeki oyunlar, programlar, özetle tüm dosyalar kalacak ancak C komple silinmiş olacak. Benim isteğim ise komple C diskinin biy yedeğini D diskine alıp, format sonrasında o yedekten tekrar C'ye geri yükleme yapmak. Bunun mümkün olup olmadığını soruyorum. Tekrardan teşekkür ederim.
Hocam yedekleyeceklerinizi D diskine kopyalayın, format esnasında sadece C diskine format atın ve daha sonra dosyaları tekrardan C diskine alın.

Geri
Yukarı