C diskinin asla boşalmaması

AR4N3L

Decapat
Yer
Biga
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
yok abi ya para mı var
Meslek
Aylak Öğrenci
Böyle bir sorunum var. C diski boşalmıyor aksine daha da doluyor ve sadece 1 tane uygulama var. Her şeyi yaptım azcık azaldı sonra yine doldu. Bunun çözümü yok mu? İkide bir düşük disk alanı alıyorum, yahu diyorum bu nedir? Zaten uygulama yok üstüne bir de uyarı alıyorum. Var mıdır adam akıllı bir uygulama bu sorun için?

Son düzenleme:
Böyle bir sorunum var. C diski boşalmıyor aksine daha da doluyor ve sadece 1 tane uygulama var. Her şeyi yaptım azıcık azaldı sonra yine doldu. Bunun çözümü yok mu? İkide bir düşük disk alanı alıyorum, yahu diyorum bu nedir? Zaten uygulama yok üstüne bir de uyarı alıyorum.

Hocam Windows tuşu + r yapıp prefetch yazın içerdeki her şeyi silin. Sonra tekrar öyle yapıp temp yazın içindeki her şeyi silin. Sonra yine aynısını yapıp %temp% yapıp içindeki her şeyi silin. Bazen benim de diskimde fazladan eklediğim bir şey olmadığını bildiğim halde buralardan 30GB yakın dosya çıkıyor.

Hocam Windows tuşu + r yapıp prefetch yazın içerdeki her şeyi silin. Sonra tekrar öyle yapıp temp yazın içindeki her şeyi silin. Sonra yine aynısını yapıp %temp% yapıp içindeki her şeyi silin. Bazen benim de diskimde fazladan eklediğim bir şey olmadığını bildiğim halde buralardan 30GB yakın dosya çıkıyor.
Yaptım hocam, 1-2 GB azaldı normalde düzenli olarak siliyorum zaten. O seçenek bende işe yaramıyor maalesef..

Böyle bir sorunum var. C diski boşalmıyor aksine daha da doluyor ve sadece 1 tane uygulama var. Her şeyi yaptım azıcık azaldı sonra yine doldu. Bunun çözümü yok mu? İkide bir düşük disk alanı alıyorum, yahu diyorum bu nedir? Zaten uygulama yok üstüne bir de uyarı alıyorum. Var mıdır adamakıllı bir uygulama bu sorun için?

Sorunu tam bilmiyorum ama trojan virüsü olabilir. Kaspersky gibi anti virus uygulaması ile tarayın bir hocam.

Yazılımını indirip kullanabilirsin. Orada burada kalmış yüksek boyutlu dosyaları bulabilmene yarıyor.

Sorunu tam bilmiyorum ama trojan virüsü olabilir. Kaspersky gibi anti virus uygulaması ile tarayın bir hocam.

Virüs olduğunu düşünmüyorum. Zaten bilgisayarda virüs yaratacak bir şey yok ama merak etmeyin tarama yapmıştım bir şey çıkmadı.

Yazılımını indirip kullanabilirsin. Orada burada kalmış yüksek boyutlu dosyaları bulabilmene yarıyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Durum bu. Hangi dosyada ne silebilirim?

Son düzenleme:
Virüs olduğunu düşünmüyorum. Zaten bilgisayarda virüs yaratacak bir şey yok ama merak etmeyin tarama yapmıştım bir şey çıkmadı.

Eki Görüntüle 1402683

Durum bu. Hangi dosyada ne silebilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı