C# için Engin Demiroğ izlemek yeter mi?

KomoG2M

Decapat
Daha fazla  
Engin demiroğ C# derslerini izlemeye karar verdim. Unity ile mobil oyun yapacağım. Onun verildiği bilgiler yeter mi? (5dakikalık 50 videosu var)

Son düzenleyen: Moderatör:
Engin demiroğ C# derslerini izlemeye karar verdim. Unity ile mobil oyun yapacağım. Onun verildiği bilgiler yeter mi? (5dakikalık 50 videosu var)
Unity ile oyun yapmak için C# öğrenmeniz değil Unity C# öğrenmeniz gerekiyor. Pratik yapar ve fonksiyonların ne işe yaradığını kavrarsanız video izlemeden bile öğrenebilirsiniz.

Unity ile oyun yapmak için C# öğrenmeniz değil Unity C# öğrenmeniz gerekiyor. Pratik yapar ve fonksiyonların ne işe yaradığını kavrarsanız video izlemeden bile öğrenebilirsiniz.
Unity c# için kanal önerebilir misiniz başlamak istiyorum ama kanal bulamıyorum. Berkaprod diye biri var o iyimidir

BTK Akademi'de video çeken abimizse tavsiyem başka bir yerden izlemeniz. Çünkü 1 başlıkta anlatılabilecek şeyleri 5 alt başlık açarak anlatmış. Ayrıca BTK'da yazılıma giriş için C# derslerinin başında JavaScript öğretiyordu yanlış hatırlamıyorsam 😶.

Unity ile oyun için şu kanal yardımcı olur ek olarak:

5 dakikalik 50 video ile egitim aldiktan sonra aslinda bir yayinevi ile anlasmaya bakmalisin.

Kendi oyununu markete atarken bir sure bekliyorsun, o sirada kitap yazarsin, ek gelir olur.

Unity C# diye bir şey yok. Ayrıca C# öğrenmeden Unity ile oyun geliştiremezsiniz.

Oyun yapabilmeyi öğrenmek biraz size bağlı. Belki makaleler ile, belki videolar ile öğrenebilirsiniz. Mantığını kavrarsınız o eğitim serisi ile.

Unity C# diye bir şey yok. Ayrıca C# öğrenmeden Unity ile oyun geliştiremezsiniz.

Oyun yapabilmeyi öğrenmek biraz size bağlı. Belki makaleler ile, belki videolar ile öğrenebilirsiniz. Mantığını kavrarsınız o eğitim serisi ile.
Normal C# öğrenerek oyun yapamazsınız. Unity kütüphanesini öğrenmek zorundasınız. Unity C#'tan kastım buydu zaten. Unity içinde kodlayacağımız birçok şey için Unity kütüphanelerini öğrenmek zorundasınız. İnsanların yazdıklarını yalanlarken kastettikleri şeyi anlayıp öyle yalanlamanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı