C için kitap veya kurs önerisi

Unsal25

Femtopat
C dili için önerebileceğiniz bir kitap ya da kurs var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Reynxow

Picopat
Yer
İstanbul/Valhalla
Yeni başlıyorsanız kitap önermem. Fakat YouTube'dan BilgisayarKavramlari ve YazılımBilimi kanallarına bakabilirsiniz.

Quiong

Millipat
Yer
İstanbul
C ile peş peşe 4 konu açmışsınız tavsiyem önce detaylı bir araştırmanız nette çok fazla konu var C hakkında. Ben bilgisayar mühendisliği ögrencisiyim, bilgisayar programlama dersinde C dili için deitel in kitabını kullanıyoruz, öneririm.

BalikSushisi

Megapat
Yer
Seoul, South Korea
C ile peş peşe 4 konu açmışsınız. Tavsiyem önce detaylı bir araştırmanız. Nette çok fazla konu var C hakkında. Ben bilgisayar mühendisliği ögrencisiyim, bilgisayar programlama dersinde C dili için Deitel'in kitabını kullanıyoruz, öneririm.
Tek konu içerisinde bir sürü soru yazdığı için tahminen moderatör onun yerine bu konuları dağıtmış. Zaten fark ettiyseniz konuların hepsinde son düzenleyenin moderatör olduğu yazıyor.
Ek olarak Deitel güzel kitap ancak Türkçe çevirisi biraz sıkıntı olabilir. Konu sahibinin İngilizcesi varsa, İngilizce okuması daha mantıklı olur.

KS
Unsal25

Unsal25

Femtopat
C ile peş peşe 4 konu açmışsınız tavsiyem önce detaylı bir araştırmanız nette çok fazla konu var C hakkında. Ben bilgisayar mühendisliği ögrencisiyim, bilgisayar programlama dersinde C dili için deitel in kitabını kullanıyoruz, öneririm.
Teşekürler cevabınız işime yaradı. Diğer konuya gelirsek yeni üye olduğum için bir konuda birden fazla soru sormak gibi bir hata yaptım :)
Başlangıç için mi?
Evet

Son düzenleme:

huseyinkadioglu

Millipat
Yer
İstanbul
Şu zamanda bir programlama dili kitaptan öğrenilmez. Elinizin altında milyon tane kaynak var. Genelde yabancı kaynakları , tutorial sitelerini öneriyorum. İngilizce de şart , dökümanları rahat okuman açısından (sadece C için konuşmuyorum).

Sen bir yerden başla ufak algoritmalarla , takıldığında konu aç. Programlama başlığı altındaki konular yüksek oranda çözümleniyor.

Yukarı