C# için Udemy kurs önerisi

xPoseidon

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.C# programlama dilini öğrenmek istiyorum fakat nereden öğreneceğimi tam bulamadım. Bana yardımcı olma ihtimaliniz var mı?
Udemy gibi platformlara baktım fakat bir sürü kurs var hangi kişiyi ve kursu önerirsiniz?
Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba.C# programlama dilini öğrenmek istiyorum fakat nereden öğreneceğimi tam bulamadım. Bana yardımcı olma ihtimaliniz var mı?
Udemy gibi platformlara baktım fakat bir sürü kurs var hangi kişiyi ve kursu önerirsiniz?
Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ne kadar yardımı olur bilmem ama. Bundan sonra küçük C# projelerini GitHub incele o şekil mantığını çöz bence.

Hocam YouTube de bir ton hoca var. Bence para vermeden de eğitim alırsın ki süper hocalar var. Benim önerim Gencay Yıldız hoca A'dan Z'ye her şeyi anlatıyor. Şiddetle tavsiye ederim.

Sırf sertifika için istiyorsanız. Udemy de engin veya mustafa murat çoşkun veya murat yücedağ var

C# en kolay ücretsiz Türkçe kaynak bulabileceğiniz dil olabilir. Çok fazla kaynak var. Elimin altında müfredat olsun diye bakıyorsanız TotorialPoint W3school gibi sitelerden sadece konu başlıklarına bakıp onları YouTube'da aratıp o şekilde ilerleyebilirsiniz. YouTube'da Türkçe C# dersleri oynatma listeleri de var ama atlanılan konularda eksikler olursa diye bu sitelerden de referans alabilirsiniz. Microsoft'un kendi dokümantasyonu başlangıç için ağır gelebilir. Türkçe çevirisi de bir acayip :D . Microsoft Türkçesi diye bir tabir var hatta.

Youtube - Gençay Yıldız, Murat Yücedağ, Engin Demiroğ
BTK Akademi - Engin Demiroğ
Engin ve Murat hocanın udemy'de de kursları mevcut.

Geri
Yukarı