Çözüldü C++ kütüphane sayısı normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MustaFA 07

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar durumlar ve sistemden dolayı korsan oyun oynuyorum maalesef ve her kurulumda Redist kuruluyor şu anda laptopun depolaması çok azaldı, bu Redist'ler silinebilir mi silinebiliyorsa hangileri silinir?

resim_2021-12-05_163518.png

Çözüm
Bunlar bazi uygulama ve oyunlarin calismasi icin gerekli seyler. Hicbirini kaldirmaman daha iyi olur, sonradan bir sey kurarken tekrar bulup kurmaya gerek duymazsin. Ama kaldirman sistem tarafindan bir sorun olusturmaz, bu kutupaheneleri kullanan uygulama ya da herhangi bir sey varsa o olmadigi icin hata verir o kadar.
Kullanmadıklarını silebilirsin aslında. Ama gerektiğinde ya hata alırsın ya da kendi kurar. Ben 98 yapımı bir oyun oynarken 2005 olanların olmaması yüzünden hata almıştım mesela. Tabii hatanın nedeninin o olduğunu bulmak bayağı bir zaman aldı.
Şunların kapladığı alan bilgisayarındaki diğer şeylere göre hiç.

Bunlar bazi uygulama ve oyunlarin calismasi icin gerekli seyler. Hicbirini kaldirmaman daha iyi olur, sonradan bir sey kurarken tekrar bulup kurmaya gerek duymazsin. Ama kaldirman sistem tarafindan bir sorun olusturmaz, bu kutupaheneleri kullanan uygulama ya da herhangi bir sey varsa o olmadigi icin hata verir o kadar.

Çözüm
Bazı uygulamaların ve programların çalışması için gerekli .dll dosyalarını içerir. Silinmemesi daha iyi olur.

Geri
Yukarı