C# kursu nereden alınmalı?

ülkeraydın

Decapat
Merhaba, C# kursu almak istiyorum. Daha önce C# kursu almış arkadaşlardan yorum bekliyorum nereden alsam en iyi şekilde öğrenirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Internet ve özellikle yabancı kaynaklar. Anlatıcıyı anlamasan bile olayı anlasan yeter. Hatta kendin yorumlayıp anlaman daha iyi.

Bilge adam gibi özel kurslara gitme verdiğin paradan olursun sadece. Çünkü o tarz yerlerde hazır teknolojileri kullanmayı öğretiyorlar hocaları da konulara hakim olmaz çoğunlukla. İşin en kötü yanı sevr antlaşması gibi sözleşmeler imzalatıyorlar sen mağdur oluyorsun. Yabancı dilin varsa internetten öğren yoksa hiç girme bu işe çünkü Türkiye'de ne üniveriste var ne kurs var doğru dürüst. Örnek olarak bizim bölüm başkanı SQL ve JAVA yazamıyor derste.

Visual Studio indir istediğin programı deneyerek yazmaya başla testlerini yap öğrenirsin. Yok udemy yok bilmemle boşuna para vermeye gerek yok. Şahsen ben visual basici böyle öğrendim, deneyerek ve C# ıda şuan böyle öğreniyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı