C++ nedir? Ne ise yarar?

Dursun Efe

Picopat
Yer
İZMİR
Daha fazla  
C++ nedir ne ise yarar? 13 yasindayim. Forumda gormustum ve birkac kisi benden de kucuk olmasina ragmen C++ ogrenmeye calisiyor. Ben de ogrenirsem ne isime yarar ve ileride yazilim ogrenmek istiyorum, ileride isime yarar mi? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
C++ bir programlama dilidir. Programlama yapmaya yarar. Çalışan kişinin kafası alıyorsa her yaşta öğrenilebilir. Yazılımla ilgili çalışan / çalışacak olan birinin işine yarar. Fakat her şeyden önce Google gibi arama motorlarını kullanmayı öğrenmek gerek. Akla her takılan soruda hazır cevap aramak bu alanda pek işe yarar bir şey değildir.

C++ bir programlama dilidir. Programlama yapmaya yarar. Çalışan kişinin kafası alıyorsa her yaşta öğrenilebilir. Yazılımla ilgili çalışan / çalışacak olan birinin işine yarar. Fakat her şeyden önce Google gibi arama motorlarını kullanmayı öğrenmek gerek.

Google kullanmayi bilmeyen var midir hocam? :)

Arkadaşlar peki C++ ogrenmek için belli bir yazilim var mı veya Python ogrenmek için? Konuyu biraz daha detayli aciklarsaniz sevinirim.

Tamam, Google'dan bakabilirdi. Sizin tespit de güzeldi. Sen de alınma, dursun Efe sormak istemiş sadece foruma 😁

Geri
Yukarı