C# nereden öğrenilir?

DeGaston

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba. C# öğrenmekten için ücretsiz bir yol var mı? Altyapı yapmak istiyordum, o nedenle. YouTube, Udemy olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi cevabınızı kendiniz vermişsiniz zaten. İnternet üzerinden bir çok kaynaktan başlayıp video izleyerek ve uygulama yaparak öğrenebilirsiniz. İleri seviyeler için daha sonrasında rehberler ve kitaplar satın alırsınız ya da kurslara katılırsınız.

Düşük bir ücret karşılığında Udemy'den Cengiz Atilla'nın kursunu öneririm. En ince ayrıntısına kadar her şey var. Biraz uzun bir kurs ancak bence piyasadaki kursların en iyisi. Tabi illa ücretsiz derseniz arkadaşın attığı Youtube linki de iş görür. Şadi hocanın kalitesi tartışılmaz :)
BTK derslerine bakmıştım. Engin Demiroğ'un dersleri öğretmekten çok önüne bilgi sunmaya dayalı. W3school dersleri ile aynı mantalitede göstermiş. C# kursuna bakmadığımı belirteyim genel olarak konuştum.
Ben de zamanında önce onun dersini aldım. Aynı şekilde düşünüp iade etmiştim.

Udemy de biraz araştırma yapın yorumlara bakın size göre bir kurs bulabilirsiniz. Sürekli olarak indirimler oluyor zaten cüzi rakamlara alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı