C++ nereden öğrenilir?

acar92

Hectopat
10. sınıfım şimdiden üniversitede sıkıntı yaşamamak için yazılıma başlamayı düşünüyorum. Uzun uzun araştırdığımda C++'tan başlamanın iyi olacağını fark ettim YouTube'dan izleyip ilerlerken çalıştığım şeyin C++ olmadığını öğrendim internette uzun uzun araştırdım her kaynak farklı farklı programları indirmemi söylüyor. Hangisi doğru anlayamıyorum. YouTube'dan baktığımda Dev C++ programı kullanıyorlar ama aslında C++ yazmıyorlar böyle 2-3 tane kanal gördüm C++ dersi diyor ama C++ değil çok saçma, paralı kurslar çok yardımcı oluyormuş ama şu anlık alamıyorum. YouTube'da (veya herhangi bir yerde) güvenebileceğim ücretsiz bir kurs önerir misiniz? Biliyorum araştırmıyorsan hiç olma daha iyi deniliyor ama uğraşıyorum bulamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu site idare eder.

Hiçbir şey bilmesen bile üniversitede sıkıntı yaşamazsın.

Forumda programlama dili bilenleri düşünerek C++ biliyorken bu playlist'i izledim ve benim karşılaştığım en iyi ücretsiz videolu içerik bu.

Alternatiflerin hatırı sayılır kısmını çok rahatça kötüleyebilirim. Paylaşmanız yeterli.

Dokümantasyon en mantıklısı ama direkt dokümantasyon açıp başlayanını hiç görmedim ben.

Hiçbir şey bilmesen bile üniversitede sıkıntı yaşamazsın.

Forumda programlama dili bilenleri düşünerek C++ biliyorken bu playlist'i izledim ve benim karşılaştığım en iyi ücretsiz videolu içerik bu.

Alternatiflerin hatırı sayılır kısmını çok rahatça kötüleyebilirim. Paylaşmanız yeterli.

Dokümantasyon en mantıklısı ama direkt dokümantasyon açıp başlayanını hiç görmedim ben.
Burası nasıldır?

Yeni konular

Geri
Yukarı