C# nereden öğrenilir?

kakakakaas

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Lise 3 öğrencisiyim. Programlama ve yazılıma merakım çok fazla. Üniversite de İnşallah Boğaziçi olmazsa İTÜ gibi hedefi yüksek tutuyorum. Aklıma birşey takıldı. Ben C dilini öğreniyorum şu an (switch-case) dayim şu an. Ama C# öğrenmek istediğim zaman izlediğim videolarda C de işledikleriimin aynısını tekrardan anlatıyorlar. Onlarca uzun videoyu izlemektense yapabileceğim bir şey yok mudur? Daha yalın ve sadece C# anlatılan birşey??

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli yerleri izleyip hızlıca geçebilirsin ilk videoları. Temel konularda çok ufak da olsa farklar olabiliyor.

Peki Daha net bir soru sorayım. Şu an "for döngüsüne" kadar olan C konularını gayet iyi biliyorum ve o konulardan bi program yazabilirim. C# a geçince for döngüsüne kadar olan yerler farklımı C ye göre yani zorlarmı beni ?

Kitap ile gidersin. Okursun, bildiğin şey ise bir kere yazıp geçersin. Zaten aynı :) Ne programlamak istiyorsun ? Ne yapmak istiyorsun ? Ona göre seçersin dili.

Arkadaşlar lise 3 öğrencisiyim. Programlama ve yazılıma merakım çok fazla. Üniversite de inşallah Boğaziçi olmazsa İTÜ gibi hedefi yüksek tutuyorum. Aklıma bir şey takıldı. Ben C dilini öğreniyorum şu an (Switch-case) dayim şu an. Ama C# öğrenmek istediğim zaman izlediğim videolarda C de işledikleriimin aynısını tekrardan anlatıyorlar. Onlarca uzun videoyu izlemektense yapabileceğim bir şey yok mudur? Daha yalın ve sadece C# anlatılan bir şey?

Şu an neredesin?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı