C programlama için kurs önerisi

wontagadra

Hectopat
Udemy üzerinden C programlama için kurs almak istiyorum. Bütçem 30 TL civarı, hangi kursu önerirsiniz? İncelikleriyle anlatan bir kurs olmalı.

Kitap olarak Rıfat Çölkesen'in C Programlama kitabı ve Deitel C öneririm.

C++ için ise Sin5an eğitimleri güzeldir. Kitap olarak da Deitel C++ iyidir.

Çok bilgim yok ama tavsiyem yorumlara ve kaç yıldız olduğuna göre almanız.
Zeynep peki programlama hakkında bir bilgin var mı?
Kitap olarak Rıfat Çölkesen'in C Programlama kitabı ve Deitel C öneririm.

C++ için ise Sin5an eğitimleri güzeldir. Kitap olarak da Deitel C++ iyidir.

Hocam C++ ve C# nasıl telaffuz ediliyor? Tavsiyeler için çok sağolun bu arada. :)

Python’a yeni başladım ve Arduino, LEGO araçlarının kodlamasını yapabiliyorduk adını hatırlamıyorum onların arayüzünü gördüm.
Üniversitede mi görüyorsun peki yoksa bir ekibin mi var ortak çalıştığın? Üniversitede görüyorsan öğrendiklerin sence yeterli kalıyor mu? Son olarak üniversitede görüyorsan hangi şehir hangi bölümü okuyorsun ve programlamaya yeni başlıyorum neler tavsiye edersin?

Üniversitede mi görüyorsun peki yoksa bir ekibin mi var ortak çalıştığın? Üniversitede görüyorsan öğrendiklerin sence yeterli kalıyor mu? Son olarak üniversitede görüyorsan hangi şehir hangi bölümü okuyorsun ve programlamaya yeni başlıyorum neler tavsiye edersin?

Yok ben 6. sınıfta kursta LEGO araçlarının kodlamasını ve Arduino’nun arayüzünü gördüm ve onlar hakkında az da olsa hatırladığım şeyler var. 8. sınıf bitti ve ben bu yaz lise başlamadan önce Python öğreniyorum.

Geri
Yukarı