C Sürücüsünden D'ye Boş Alan Aktarma

klnc

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sorunum şu; Lenovo Z510 kullanıyorum. Bilen bilir, D sürücüsü 25 GB. Bu da haliyle yetmiyor. Recep Baltaş'ın videosunu izledim. Minitool Partition Manager le denedim. Olmadı. Extend dediğimde o boş alanı D'ye katamıyorum.
Ne yapmam gerekir, yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler..
@Recep Baltaş

Arada 5 tane sürücü var. Silmemde bir sakınca var mıdır? Sırf Recovery kolaylığı için aldım diyebilirim Lenovo'yu. Bu sürücüleri silersem Recovery bundan etkilenmez değil mi? Artı, silince C den D ye aktarabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    65,7 KB · Görüntüleme: 457
Görünüşe göre o dediğin mümkün değil. Ya da benim bildiğim bir yöntem yok. Hem soldan sağa doğru aktarma yapamazsın hem de araya bir sürü bölüntü girmiş.

Sağdaki boş yer sağdaki sürücüye katılıyor değil mi hep? Ben bu 5 kısmı da sildim, C'ye kattım. Ancak C den D ye birim küçültüp aktaramıyorum.

O 5 kısmı sildiysen D'deki dosyalarını yedekleyip D'yi de sil ve C ile birleştirip istediğin boyutta yeni bir bölüntü oluştur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı