C tuşuna basınca "vcfgrtxz" yazıyor

YusufKIR

Decapat
C tuşum bozuldu herhâlde. O tuşa basınca her şey basıyor, tarayıcı tam ekran falan oluyor. Farenin sağ tuşuna basıyor o tuşa basınca bunu yazıyor bir de "vcfgrtxz".

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı sorunu yaşıyordum virgül tuşuna basınca. Saçma sapan şeyler yapıyordu bilgisayar. Sonra klavye temizliği esnasında yanlışlıkla o tuşa makro kaydetmiş olacağımı fark ettim. Klavyenin kendi makro hafızası var tahminimce. Klavyene reset atmalısın. Modeline göre nasıl atılacağını araştırabilirsin :) Bu da olmazsa yazılımı varsa oradan makro vs atanmış mı bir bak.

Bu konuyu açarken çektiğin acıyı tahmin edebiliyorum.

Klavyeni temizle.

Klavyeyi iyiçene temizledim fakat hala aynı.
Ben de aynı sorunu yaşıyordum virgül tuşuna basınca. Saçma sapan şeyler yapıyordu bilgisayar. Sonra klavye temizliği esnasında yanlışlıkla o tuşa makro kaydetmiş olacağımı fark ettim. Klavyenin kendi makro hafızası var tahminimce. Klavyene reset atmalısın. Modeline göre nasıl atılacağını araştırabilirsin :) bu da olmazsa yazılımı varsa oradan makro vs atanmış mı bir bak.

İnternetde araştırdım fb+reç tuşuna 10 sn basın diyor amam ne fb tuşu ne de reç tuşu var reset tuşu nedir acaba?

Gördüğüm kadarıyla senin modelinde makro hafızası veya desteği yok. Eğer bilgisayarında bir Rampage yazılımı yüklüyse onu silip dene bir de. Eğer faturası duruyor ve garantisi dolmadıysa teknik servise göndermen mantıklı olur.

Gördüğüm kadarıyla senin modelinde makro hafızası veya desteği yok. Eğer bilgisayarında bir Rampage yazılımı yüklüyse onu silip dene bir de. Eğer faturası duruyor ve garantisi dolmadıysa teknik servise göndermen mantıklı olur.

Herhangi bir Rampage yazılımı yok garantiside bitti 4 sene falan oldu hiç böyle bir sorunu olmamıştı.

Artık emekli olma vakti gelmiş demek ki :) İmkanın varsa yenisini alman daha iyi olacaktır. Tamir edilebileceğini veya başka şekilde çözülebileceğini düşünmüyorum.

Geri
Yukarı