C++ ve C# dersleri

Redux89

Hectopat
Daha fazla  
C# ı zaten biliyorum. Ancak dersler izleyerek kendimi geliştirmek istiyorum. Hangi kaynağı önerirsiniz?

C++ ı da az çok biliyorum. Onu da iyicene öğrenmek için
Bu kanaldaki C++ derslerini takip edeceğim. Sizce güzel midir yoksa başka bir kaynak önerir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1. dersten itibaren 21. derse kadar neredeyse C#'ı ileri düzey biliyor olacaksınız. Kendisi en iyi C# öğreten hocalardan birisi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1. dersten itibaren 21. derse kadar neredeyse C#'ı ileri düzey biliyor olacaksınız. Kendisi en iyi C# öğreten hocalardan birisi.

Hocam Angular ve Python'u atlayıp sadece C# öğrettiği videoları izlesem faydasını görür müyüm? Yoksa hepsinimi izleyeyim?

Arkadaş oyun alanı ile ilgileniyor. Bu kurs backend alanını anlatıyor. Arkadaşa pek faydası olmaz.

Arkadaş oyun alanı ile ilgileniyor. Bu kurs backend alanını anlatıyor. Arkadaşa pek faydası olmaz.

Aslında genel olarak hepsiyle ilgileniyorum diyebilirim. Aynı anda Flutter ile mobil uygulamada geliştiriyorum. Masaüstü uygulamalar üzerinede gelişmek istiyorum.🙂

Hocam Angular ve Python'u atlayıp sadece C# öğrettiği videoları izlesem faydasını görür müyüm? Yoksa hepsinimi izleyeyim?
Bu bir kurs, bütün dersleri izlemeniz gerek. Hepsi birbiriyle bağlantılı. Arkadaşın dediği gibi oyunla ilgileniyorsanız, izlemeyin.

Bu kurs sonrası, ileri seviye C#, Angular, HTML, JS gibi şeyleri öğreneceksiniz.

Aslında genel olarak hepsiyle ilgileniyorum diyebilirim. Aynı anda Flutter ile mobil uygulamada geliştiriyorum. Masaüstü uygulamalar üzerinede gelişmek istiyorum.🙂
O halde izlemeni kesinlikle öneririm. Oop, Solid, design pattern ve Clean Code hakkında çok şey öğreneceksin.

Bu hocayı BTK'da gördüğümü hatırlıyorum, Js derslerine giriyordu sanırsam. C# anlattığı bir kaynak görmek çok mutlu etti beni, konu ben açmadım ama teşekkür ediyorum. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı