C# Visual Studio'da ''Console.Writeline'' kodu çıktı penceresinde görünmüyor

Hajexu

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Ders çalışırken işlediğimiz konuları tekrar ediyordum. Visual Studio'da ''Console.Writeline'' kodu çıktı penceresinde görünmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha açar mısın? WriteLine'ın içine yazdığın parametre mi gözükmüyor konsolda?
Evet WriteLine içine yazdığım parametreler çıktı penceresinde görünmüyor. Windows form uygulamasında çalışıyorum onla alakası olabilir mi diye düşünüyorum fakat okulda yaptığımızda böyle bir sorunla karşılaşmadık hiç.

Evet WriteLine içine yazdığım parametreler çıktı penceresinde görünmüyor. Windows form uygulamasında çalışıyorum onla alakası olabilir mi diye düşünüyorum fakat okulda yaptığımızda böyle bir sorunla karşılaşmadık hiç.
Windows formda yaparsan konsol gormezsin. Console App açman lazım.

@Hajexu Windows formda çalışırsan ona uygun yazman gerekir. Senin yazdığın kod konsola yönelik. Açtığın dosya türü yanlış yani.

Yeni bir proje oluştur deyip oradan "Konsol Uygulamasını" seçmen gerekli.

@Hajexu Windows formda çalışırsan ona uygun yazman gerekir. Senin yazdığın kod konsola yönelik. Açtığın dosya türü yanlış yani.

Yeni bir proje oluştur deyip oradan "Konsol Uygulamasını" seçmen gerekli.
Anladım. Fakat okulda yaparken Windows formda çalışıyorduk ve Console.Writeline kodunun içine yazdığımız parametreler sağ altta çıktı penceresinde görünüyordu. O neden oluyor peki ?

Geri
Yukarı