C24G1 monitör 1700TL'ye değer mi?

Bu fiyata alınır mı ?

• Alınır.

Oy: 9 56,3%
  • Alınmaz.

Oy: 4 25,0%
  • Fiyat düşer biraz daha bekle.

Oy: 3 18,8%

• Oy verenlerin toplamı
    16

55superx

Megapat
Makaleler
2
Monitör genel olarak iyi biliyorum ama kusurlu olduğu yönler varsa onları da belirtirseniz iyi olur.

Sorum şu, bu monitör İtopya sitesinde şu an CM 110 mouse ile beraber 1700TL fiyata sahip. Bu fiyat daha düşer mi? Düşmezse de bu fiyata değer mi?

Son olarak CM 110 mouse ile ne yapabiliriz?

Son düzenleme:
CM110 hem tasarım hem ergonomi açısından daha güzel, ayrıca sağlamlık, kullanım ömrü ve sensör olarak Rampage'den çok daha iyi oyunlarda farkını görürüsün gibi, monitör kısmına gelirsek kesinlikle fiyatına değer.

Burada incelemesi mevcut, çok derin ve detaylı olmasa da kafandaki bazı soru işaretleri gidebilir, fakat bu monitörü kullananların geneli memnun.

Bu konuyu da incelemenizi tavsiye ederim.

Bu konuyu da incelemenizi tavsiye ederim.
Rekabetçi oyunlar için VA daha iyi diyorlardı o yüzden bunu seçtim. Genelde rekabetçi oyunlar oynanacak.

Rekabetçi oyunlar için VA daha iyi diyorlardı o yüzden bunu seçtim. Genelde rekabetçi oyunlar oynanacak.
VA panel genelde tavsiye ediyorum ben de, hem TN gibi gözü kör eden kötü renklere sahip değil, hem de IPS gibi gecikmeye sahip değil, bence gözünüz kapalı alabilirsiniz, bu arada o mouse de şu an kullandığınız üründen daha iyidir :).

VA panel genelde tavsiye ediyorum ben de, hem TN gibi gözü kör eden kötü renklere sahip değil, hem de IPS gibi gecikmeye sahip değil, bence gözünüz kapalı alabilirsiniz, bu arada o mouse de şu an kullandığınız üründen daha iyidir :).
Yarın Gaming Gecesi var ona da bakalım orada da iyi bir monitör denk gelmezse herhalde bunu alacağım 😀

Bence 24G2U gecikmesi gereksiz abartılıyor. Overdrive modunu Strong olarak seçtiğin zaman 4.89ms GTG average gecikmesi var zaten. 24G1 modelinin de 4ms GTG değerine sahip olduğu yazıyordu. Panelden dolayı illa ki fark olacaktır ama bence o kadar ufak farklar görüntü kalitesinden ödün vermeye değmez.
Rekabetçi oyun oynanacak o yüzden VA demişsin saygı duyarım ama arada ciddi fark yok gibi duruyor. Keşke daha sağlıklı bilgilere ulaşabilsek internetten de kesin bir şeyler söylesek.

Geri
Yukarı