C310 almak hata mıydı?

Ben de kullandım. Gayet iyi bir webcam. 720p'si, Everest'in 1080p'sine yakın. Belki daha iyi. Tabii benim düşüncem. Ayrıca mikrofonu da iyi.
Evet, mikrofon fazla iyi:D

(Trust GXT 232 kalitesi var ama tabii uzakta olduğu için o kadar iyi ses veremiyor:D)
Vay anasını ya. Yıllar önce 50 TL'ye almıştım ne olmuş fiyatlara öyle :(. 720p 30FPS kamera için fiyat çok pahalı ama Everest almayarak en iyisini yapmışsınız.
Maalesef, bir daha hoca istediğinde bir şey asla almayacağım😡

300₺ olmuş şimdi😡

Kameralar hakkında çok bilgim yok fakat 500 lira etmez gibi o kamera.

Maalesef o zaman en ucuzu buydu ve hoca kamera almamı istemişti:(
Neyse, olan oldu. Ancak doğru ışık ve ayarlarla gayet kaliteli görüntü veriyor.

Kameralar hakkında çok bilgim yok fakat 500 lira etmez gibi o kamera.

Bu fiyata, bu kamera gayet iyi bence. Ben de 300 TL civarına almıştım. Everest'ten üstün bir kaliteye değer bence. Ayrıca 720p olmasını, Everest'e karşı dezavantaj olarak görmüyorum. 720p ama iyi 720p diyeceğim.

Daha kaliteli bir şey alabilir miydim diye.

Online döneme geçtiğimizden beri fiyatlar uçtu. Ki genel anlamda Webcam'ler kaliteli değiller zaten. Ben ya DSLR'ı bağlıyorum ya da telefonu, bilgisayara.

Webcam alırken günü kurtarsın, yeter mantığı ile hareket etmek lazım. Fiyatı ne olursa olsun kaliteli değiller, ne yazık ki.

720p olunca da kötü sanıyorlar ama iyi bir 720p.

Webcam'ler genel olarak öyle maalesef. Bunun ana sebeplerinden birisi USB 2.0'ın getirdiği veri aktarım limiti, diğeri ise küçük sensörler.

Online döneme geçtiğimizden beri fiyatlar uçtu. Ki genel anlamda Webcam'ler kaliteli değiller zaten. Ben ya DSLR'ı bağlıyorum ya da telefonu, bilgisayara.

Webcam alırken günü kurtarsın, yeter mantığı ile hareket etmek lazım. Fiyatı ne olursa olsun kaliteli değiller, ne yazık ki.

Webcam'ler genel olarak öyle maalesef. Bunun ana sebeplerinden birisi USB 2.0'ın getirdiği veri aktarım limiti, diğeri ise küçük sensörler.
8 saat boyunca telefonu bir yere tutturmam gerekiyordu, birazcık üşendim. Ve görüntü normal gelmiyordu. Kameralarımı denedim ancak PC algılamıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı