Caddy'e takılan HDD gözükmüyor

mertbulus

Decapat
Merhaba, bilgisayarımın HDD yerine 240GB SSD taktım Caddy ile de HDD bağladım ama görünmüyor. Ne yapmalıyım?

WhatsApp Image 2021-11-23 at 02.29.27.jpeg

Caddy oturmamış olabilir, HDD, caddy'ye oturmamış olabilir, -ki zaten caddy içine disk oturtmak tam bir baş belası durum- caddy arızalı olabilir. BIOS'ta görünüp görünmediğine de baksan iyi olabilir aslında. Muhtemelen görünmüyordur.

Bilgisayarın masaüstü mü laptop mu bilmiyorum. Genelde F2 Del tuşları BIOS'u açar. Oradan zaten cihazların listesi çıkıyor karşına.

Bilgisayarın masaüstü mü laptop mu bilmiyorum. Genelde F2 Del tuşları BIOS'u açar. Oradan zaten cihazların listesi çıkıyor karşına.
Masaüstü olsaydı zaten hdd için caddy'ye ihtiyaç duymazdı bir tane hdd yuvası yoktur herhalde.
Caddy'nin yuvaya ve HDD'nin caddy'ye tam oturduğundan eminseniz iade ya da değişim yapın.

Masaüstü olsaydı zaten hdd için caddy'ye ihtiyaç duymazdı bir tane hdd yuvası yoktur herhalde.
Caddy'nin yuvaya ve HDD'nin caddy'ye tam oturduğundan eminseniz iade ya da değişim yapın.
O arada BSOD'larla uğraşıyordum 4-5 konu vardı, dalgınlığıma gelmiş kusura bakmayın.

HDD Caddy üzerinde Switch olması lazım. Eğer varsa o Switch'i farklı yöne getirip dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı