Çadır önerisi

CanBomonti

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi geceler ve iyi forumlar. Ben bu yaz sonu Antalya kaş'ta kamp atacağım daha önce arkadaşlarımın çadır ve ekipmanlarıyla kamp attım ama kendi malzemelerim hiç olmadı. Şimdi tam set kamp ekipmanı edinmek istiyorum. 2 kişilik çadır, şişme yatak, şişme yastık, ayak pompası, 2 kamp sandalyesi aklıma gelenler bunlar çünkü her ne kadar kamp atsam da kendi malzemelerimi daha önce satın almadığım için sıfırdan ekipman dizerken bilgim kısıtlı. Bu saydıklarım dışında ihtiyaç olan ne varsa bilmek istiyorum tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler. Bir de çadır önerilerini sıcak ve nemli bir havaya sahip bölgelerde kamp atacağım için buna göre yaparsanız çok memnun olurum. Şimdiden tekrar teşekkürler ve iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer çok dağcılık ve kış kampı yapmayacaksan bu çadır işini fazlasıyla görür ki zaten diğer makralara hiç bakma döviz kurundan dolayı uçmuş durumda fiyatları

Bütçe? 300TL'ye de çadır var, 3000TL'ye de.
Bütçe belirtmememin sebebi isteyen istediği çadırı önersin bilgisi dahilinde de hem ortalama bir bütçe fikrim olsun hem de çadırlar hakkında fikrim olsun gelen önerilerle ama diğer arkadaşın dediği çadır çok mantıklı geldi çünkü gerçekten uçmuş çadır fiyatları

Yeni konular

Geri
Yukarı