Çağ atlamalı oyun önerisi

ErenVR7

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben ülke yönetme oyunu arıyorum ancak böyle taş devrinden başlayıp uzay çağına, gelecek çağa kadar gelişebileceğim bir oyun arıyorum. Bu tarzda bildiğim Civilization oyunu var ancak ben biraz daha detaylı bir oyun arıyorum. Detaydan kastım mesela taş devrindeyken binaların eskiliğini, modern çağdayken şehrin büyüklüğünü, büyüsünü hissedebileceğim bir oyun var mı acaba? Askeri birliklerin, teknolojinin gelişimini görmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben ülke yönetme oyunu arıyorum ancak böyle taş devrinden başlayıp uzay çağına, gelecek çağa kadar gelişebileceğim bir oyun arıyorum. Bu tarzda bildiğim Civilization oyunu var ancak ben biraz daha detaylı bir oyun arıyorum. Detaydan kastım mesela taş devrindeyken binaların eskiliğini, modern çağdayken şehrin büyüklüğünü, büyüsünü hissedebileceğim bir oyun var mı acaba? Askeri birliklerin, teknolojinin gelişimini görmek istiyorum.
Empire Earth 1 tavsiye ederim. Eski bir oyundur ama.

Strateji oyunları sana göre. Age of Mythology, Age of Empires, Warcraft Reforged. Gameplay'lerini izlemeye başla bakalım.

Tam tarif ettiğin oyun buyur :D Multiplayer özelliği de var. Bir arkadaşınla aynı harita başlayıp iki farklı krallık olarak birbirinize karşı savaşabilirsiniz. Örneğin sen atlı askerlerini savaşa yollarken karşındaki arkadaşın senden daha fazla gelişip üstüne tank yollayabilir :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı