Çağrı Taner çekilişi gerçek mi?

Uzun lafın kısası, devlet kayıtlarında bile Çağrı Taner Reklamcılık diye gözüken birinin sahte çekiliş yapma ihtimali yok.
Çekilişi kazanamayanlar içerlenmiş, onlara itibar etmeyiniz.

Bilgin yok, fikrin var. Çağrı'nın tek bir reklam ücreti (sadece story) asgari ücretten fazla; adam kitlesini büyütüyor.
Böyle insanlara düşkünlüğüm olmadığı için senin kadar bilmemem normal. Ben hala hangi markaya ne kadar marka değeri katmış onu anlamış değilim.

Eki Görüntüle 905825
Resmi izin ile yapılıyor bu arada.
Resmi izin derken? Milli Piyango'nun hali ortada Türkiye Cumhuriyet'inde hangi resmi izinden bahsediyorsun.

Konudaki ikinci mesajımda resmi Milli Piyango çekilişleri var:

@Onur Altuğ Sever resmi izin olmasa 5 dakika durdurmazlar adamı. Milyon insanı galeyana getirmek az iş değil. Çok ciddi paralar dönüyor. Zaten kendisi de açıklamıştı çalışma sistemini. Önceden hiç sevmezdim ama bize çıkınca sevmeye başladım. :D :D

Böyle insanlara düşkünlüğüm olmadığı için senin kadar bilmemem normal. Ben hala hangi markaya ne kadar marka değeri katmış onu anlamış değilim.
Düşkünlük değil, piyasada olmak. Ben piyasaya dahil değilken de sizin gibi bilgisizce konuşmuyordum. Takipçi sayısı marka değeridir, takipçi kitle demektir; müşteri yani.

Resmi izin derken? Milli Piyango'nun hali ortada Türkiye Cumhuriyet'inde hangi resmi izinden bahsediyorsun.

Konudaki ikinci mesajımda resmi Milli Piyango çekilişleri var:
İyice kabile yaptınız sizde ülkeyi ha.

@Onur Altuğ Sever resmi izin olmasa 5 dakika durdurmazlar adamı. Milyon insanı galeyana getirmek az iş değil. Çok ciddi paralar dönüyor. Zaten kendisi de açıklamıştı çalışma sistemini. Önceden hiç sevmezdim ama bize çıkınca sevmeye başladım. :D :D
İyice kabile yaptınız sizde ülkeyi ha.
Devletin Milli Piyango'sunun yaptığı çekiliş:

Devletin Milli Piyango'sunun yaptığı çekiliş:
Bu, işlerin resmi olduğunu değiştirmez, orada bir şey oldu diye Çağrı'da yapıyor diye bir şey yok ki. Orada olan da bir şek ifade etmiyor. Eğer haksızlık olduğunu düşünüyorsanız gidin mahkemeye başvurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı