"Cakal - lütfen lütfen" şarkısının saçmalığı

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, ilk öncelikle ben hep rap dinleyen birisiyim. Bu aralar bu şarkı hep sosyal medyada karşıma çıkıyordu. Bende bi' bakayım dedim fakat tek iyi olan şey beat. Yani rap müzik bu değil, rap müzikte altında derin anlamlar yatan sözler vs. olur. Fakat bu şarkı sanki sözlükten rastgele seçilen kelimeler ile yapılmış. Adam şarkıyı yaparken beati iyi olsun bir de kafiyeli olsun dile dolansın yeter demiş resmen. Yani hiçbir sözün bir anlamı yok sadece kafiyeli sözler ve akıcı bir beat var.
Şarkı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ilk öncelikle ben hep rap dinleyen birisiyim. Bu aralar bu şarkı hep sosyal medyada karşıma çıkıyordu. Bende bi' bakayım dedim fakat tek iyi olan şey beat. Yani rap müzik bu değil, rap müzikte altında derin anlamlar yatan sözler vs. olur. Fakat bu şarkı sanki sözlükten rastgele seçilen kelimeler ile yapılmış. Adam şarkıyı yaparken beati iyi olsun bir de kafiyeli olsun dile dolansın yeter demiş resmen. Yani hiçbir sözün bir anlamı yok sadece kafiyeli sözler ve akıcı bir beat var.
Şarkı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Türkçe dinlemediğim için mutluyum desem.

Şarkı:

Dinlerken sağır oldum, bu nasıl bir müzik? İyi ki Türkçe müzikleri dinlemiyorum. 🙃

Rap pek dinlemem. Eskiden TR'de rap daha iyiydi sanki. Bu aralar boyle kisiler cok turedi. Sarkisinda sacmalayan unlu oluyor.
(Sarki berbat bu arada)

Yakında havası söner. Bir şarkıda beati güzel olması beni büyük ölçüde tatmin ediyor ama bu yeni çıkan sözde rapçileri hiç sevmedim. KrAllame'den devam.

Geri
Yukarı