Çakma Airdots nasıl anlaşılır?

DeğişikKız

Decapat
Hepsiburada üzerinden Xiaomi Airdots aldım. Almadan önce araştırdım ve piyasada çok fazla sahte olduğu yönünde söylentiler varmış.

Ben de biraz araştırdım ve Hepsiburada üzerinden Satıcı olarak da Hepsiburada'nın seçilmesi gerektiği söyleniyordu hem bu forumda hem de diğer forumlarda. 30TL fark ödeyerek satıcıyı da Hepsiburada olarak işaretledim ve 150TL'ye aldım bugün geldi.

Orjinal vs Çakma videosunu izledim her özellik orijinal ile aynı benimkinin(kutu renkler vs. ) Ama kulaklıkta silikonların altında kod yazmıyor ve kutunun arkasında üretim tarihi orijinalde italik iken bende düz ve küçük yazıyor. Kulaklığı çalıştırdım eşleştirdim ve ses kalitesi güzel, kesilme vs. yok.

Hatta telefonu salonda bırakıp mutfağa gidiyorum çalışıyor sorun olmadan. Sizce nasıl bileceğim çakma olup olmadığını?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 2 gün önce aldım buradan. Ve bende aynı konuyu açmıştım. Ama fazla cevap gelmedi ve ben biraz araştırdım size bahsedeyim.
Elinize ulaştığında kulaklıktaki R ve L harflerinin kabartmalı mı lazer mi olduğuna dikkat edin. Kullanma kılavuzundaki başlıkların turuncu mu siyah mı olduğuna dikkat edin. Kutu altındaki yazıların renginin soluk olup olmadığına dikkat edin. Eğer R ve L harfleri kabartmalı ise sahtedir. Eğer kullanma klavuzundaki başlıklar turuncu ise sahtedir. Eğer kutu altındaki yazıların rengi canlı ve beyaza daha yakın ise sahtedir. İzlediğim yabancı bir videoda bunlardan bahsediyordu.
Bu konu daha önce açılmıştı ve bilgi sahibi arkadaşın yazısını okuyabilirsin.

Hepsiburada üzerinden Xiaomi Airdots aldım. Almadan önce araştırdım ve piyasada çok fazla sahte olduğu yönünde söylentiler varmış.

Ben de biraz araştırdım ve Hepsiburada üzerinden Satıcı olarak da Hepsiburada'nın seçilmesi gerektiği söyleniyordu hem bu forumda hem de diğer forumlarda. 30TL fark ödeyerek satıcıyı da Hepsiburada olarak işaretledim ve 150TL'ye aldım bugün geldi.

Orjinal vs Çakma videosunu izledim her özellik orijinal ile aynı benimkinin(kutu renkler vs. ) Ama kulaklıkta silikonların altında kod yazmıyor ve kutunun arkasında üretim tarihi orijinalde italik iken bende düz ve küçük yazıyor. Kulaklığı çalıştırdım eşleştirdim ve ses kalitesi güzel, kesilme vs. yok.

Hatta telefonu salonda bırakıp mutfağa gidiyorum çalışıyor sorun olmadan. Sizce nasıl bileceğim çakma olup olmadığını?
Hocam kabındaki yazılar silik oluyor

Şu videoyu izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izleyip açtım konuyu.
Kısaca şunu sorayım: Çakma olup olmadığını sadece o silikonların altındaki numaranın olup olmadığına göre belirlemek doğru mu
Bu konu daha önce açılmıştı ve bilgi sahibi arkadaşın yazısını okuyabilirsin.
Hmm bu dediklerini tek tek söyleyeyim sana:

Evet bendeki kulaklıkta R ve L silik yani kabartmalı değil hatta ışığa tutup okuyorum.(bu tamam)

Kullanma kılavuzundaki her başlık yazı harf siyah.
(bu da tamam)

Kutunun altındaki yazılar(şarj kutusundan bahsediyorum) hepsi silik yazıyor hatta okumak zor oluyo ama okuyabiliyorum yine. (Bu da tamam.)

Sadece silikonların altında kod yazmıyor. Bu beni korkutuyor

Ses kalitesi güzel kesilme yok Eşleşme güzel. Son noktayı nasıl koyayım çakma mı orjinal mi

Son düzenleme:
Bunu izleyip açtım konuyu.
Kısaca şunu sorayım: Çakma olup olmadığını sadece o silikonların altındaki numaranın olup olmadığına göre belirlemek doğru mu

Hmm bu dediklerini tek tek söyleyeyim sana:

Evet bendeki kulaklıkta R ve L silik yani kabartmalı değil hatta ışığa tutup okuyorum.(bu tamam)

Kullanma kılavuzundaki her başlık yazı harf siyah.
(bu da tamam)

Kutunun altındaki yazılar(şarj kutusundan bahsediyorum) hepsi silik yazıyor hatta okumak zor oluyo ama okuyabiliyorum yine. (Bu da tamam.)

Sadece silikonların altında kod yazmıyor. Bu beni korkutuyor

Ses kalitesi güzel kesilme yok Eşleşme güzel. Son noktayı nasıl koyayım çakma mı orjinal mi
Mi Store'dan alınmış kulaklığım var, eve geçince bakıp seni bilgilendiririm.

Mi Store'dan alınmış kulaklığım var, eve geçince bakıp seni bilgilendiririm.
Tamam çok iyi olur :)
Bu arada yabancı sitelere baktım da, bizim forumlarda dolaşan o silikon altındaki numara olayından hiç bahsedilmemiş. Yabancı forumlarda ne söyleniyorsa airdotsumun orjinal olduğu yönünde. Napcam bilemedim geri mi göndersem bende mi kalsa

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı