Çakma Converse alınır mı?

SEFABRUZZI

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Converse çok sağlam bir şey değil o yüzden ben ara sıra giymek için alacağım ve bu yüzden 670 verilmez. Burada çakma satan bir yer var, 100 lira. Fake olduğu da çok belli olmuyor. Sonuçta orijinali 3 ayda patlasa çakması 1 ayda patlar. Ama fiyatı da 6.7 kat.

Bu şartlarda 670 vermek de mantıklı değil abi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Converse çok sağlam bir şey değil o yüzden ben ara sıra giymek için alacağım ve bu yüzden 670 verilmez. Burada çakma satan bir yer var, 100 lira. Fake olduğu da çok belli olmuyor. Sonuçta orijinali 3 ayda patlasa çakması 1 ayda patlar. Ama fiyatı da 6.7 kat.

Bu şartlarda 670 vermek de mantıklı değil abi.

Uzun vadeli kullanmayacağım diyorsun başka ayakkabın varsa yedek gibi markete gitmek küçük işler vs gibiyse al bence fiyatı çok uygunmuş 670 TL vermeni önermem daha intermette 20.TL'ye convers alanı gördüm bence salla gitsin.
Ayağını çok terletir, mantar problemi ortaya çıkabilir ve büyük ihtimalle içinde kanserojen madde vardır. Paran varsa orijinal al. Yoksa bakılabilir.

Şu mantar olayından bıkmadınızmı yıllardır hiç orijinal ayakkabı giymedim ne ayağumda sorun oldu ne sıktı ne terletti ne de mantar yaptı 20 TL'lik ayakkabı almıyorsan hiçbir ayakkabı mantar yapmaz şu anki ayakkabım 120 TL okula gidiyorum markete gidiyorum her yerde geziyorum 1 tane mantar ayak kanaması sıkma yok.

@isimsizjoker ben de 100 TL'ye ayakkabı kullandım kaç sene ama markası belliydi. Kinetix, jump vs. giyiyordum.

Çakma ve markası belli olmayan bir ayakkabı almadım, almam da. Ne olacağını bilemem.

İşte o markası belli olmayan dediğiniz ayakkabılar pazarda 20 TL'ye satılanlar ayakkabıcıda 100-150 TL'ye bir aldığın ayakkabıdan hiç memnun olmadığımı bilmem Instagram sayfaları hariç 100 TL'ye ayakkabı alınır ayrıca Kinetix Jump'ın da herhangi bir mağazadaki 100 TL'lik bir ayakkabıdan farkı olacağını düşünmüyorum.

Çok eskiden almıştım öyle bir çakma Converse. Ayağımın içeri basmasına sebep olduğu için atmıştım. Bir daha da çakma ayakkabı almadım.

Alırsan max 1 ay giyip cöpe atarsın. Ben heveslenip almıstım zaten cakma olduğu icin hızlı yıpranacağını biliyordum. Giydim parası yettiği kadar. Ve ayak sağlığına zararını görmedim acıkcası. Bilmiyorum belki yastan kaynaklanıyor ama.

Geri
Yukarı