Çakma tişört vb. satan yerler nerelerdir?

Yer
Malatya
Orijinal ürünler almaya artık param maalesef yetmiyor. Bir kere arkadaşım çakma olan ama yine de kaliteli tişörtler satan bir yerden hediye almıştı bana. Ben de çakma ama az da olsa kaliteli ürün satan bir yer arıyorum. Sweatshirt, tişört, pantolon falan almak için kullanabilirim. Önerileriniz varsa bekliyorum.

Orijinal ürünler almaya artık param maalesef yetmiyor. Bir kere arkadaşım çakma olan ama yine de kaliteli tişörtler satan bir yerden hediye almıştı bana. Ben de çakma ama az da olsa kaliteli ürün satan bir yer arıyorum. Sweatshirt, tişört, pantolon falan almak için kullanabilirim. Önerileriniz varsa bekliyorum.
Sosyete pazarları oluyor, oralarda var ucuz fiyata.

Yaşadığınız yerde varsa gidebilirsiniz.

Zaten kıyafetlerde orjinale ihtiyac olduğunu sanmıyorum. İllaki marka görünsün diye çakma almana gerek yok. Normal butik markaları oluyor. Klasik kumaştan üretilen klasik kıyafetler.

Geri
Yukarı