Çakmak Bluetooth önerisi

omer_61

Centipat
Yer
🇹🇷
Daha fazla  
Arkadaşlar aracın teyibi eski, USB Bluetooth falan yok. Çakmak Bluetooth kiti arıyorum.

Hatta Bluetooth+USB destekli kitler oluyorsa USB seçeneğide katmış olurum. Bu alanda iyi markalar nedir? Kesintisiz müzik zevkini yaşatsın kafi, fiyat skalası esnek.

* iPhone desteği şart.

Merhaba;

Hem çakmaklık şarj hem FM transmitter hemde bluetooth olarak Xiaomi Roidmi 3S var. Ben kullanmadım ama kullanıcılar beğeniyordu. Lakin Ankara, İstanbul, İzmir gibi bölgelerde boş FM bandı bulunmadığı için bu tarz ürünler çok sağlıklı olmayabiliyor.

Merhaba;

Hem çakmaklık şarj hem FM transmitter hemde bluetooth olarak Xiaomi Roidmi 3S var. Ben kullanmadım ama kullanıcılar beğeniyordu. Lakin Ankara, İstanbul, İzmir gibi bölgelerde boş FM bandı bulunmadığı için bu tarz ürünler çok sağlıklı olmayabiliyor.
Ben ürün kalitesinden ötürü fark yapıyor sanıyordum ama boş fm bandı arıyorsa hepsi aynı sonucu verecektir. Alternatif tek yolda komple teyibi yenilemek sanırım; kötü oldu.

Hocam ne kadar kaliteli de olsa radyo vericileri çok yüksek güçte yayın bastığı için sizin alacağınız minicik cihazlar onların frekansını bastıramayabiliyor. Tabii ki en garanti çözüm teyp değiştirmek olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı