Çalınan Amazon hesabımı geri alamıyorum

lionstone19

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gece saat 1.00 civarında Amazon'dan gelen mail bildirimleriyle uyandım. Gelen maillerin üçünde hesabımdan yapılan alışverişin onaylandığı, son bildirimdeyse yapılan şüpheli alışveriş sebebiyle hesabımın bloke edildiği yazıyordu. Ancak bu alışverişlerin hiçbirisini ben yapmadım. Hesabımı geri almak için gereken belgeleri yolladıktan sonra geçici şifreyle giriş yapmamı istediler. Sonraki adımda da sonu 68 ile biten numaranın tamamını yazmamı istedi ancak o numara bana ait değil. Eğer problem yaşıyorsanız 00800142030233 numarasını arayın yazdı ama bu numara aranmıyor. Amazon'la nasıl iletişime geçebilirim yardımcı olabilir misiniz?

(Moderatör arkadaşlar eğer hata yaptıysam rica ediyorum ceza vermeyin şu an panik halindeyim ve yardıma ihtiyacım var.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun yurtdışı aramalara açık olması gerek o numarayı arayabilmen için, yalnız Amazon'un ücretsiz hattı olduğunu hatırlıyorum yanılmıyorsam. Türkçe dil desteği var mı bilemiyorum.

Amazon'a giriş sağlayabiliyorsan Help/Yardımdan iletişim bölümünden beni arayın seçeneğini bulabilir misin:
1669794046237.png

ikinci adımda:
1669794091784.png

üçüncü:
1669794124115.png

dört:
1669794267486.png

Telefonun yurtdışı aramalara açık olması gerek o numarayı arayabilmen için, yalnız Amazon'un ücretsiz hattı olduğunu hatırlıyorum yanılmıyorsam. Türkçe dil desteği var mı bilemiyorum.

Amazon'a giriş sağlayabiliyorsan Help/Yardımdan iletişim bölümünden beni arayın seçeneğini bulabilir misin:
Eki Görüntüle 1588734
ikinci adımda:Eki Görüntüle 1588735
üçüncü:
Eki Görüntüle 1588736
dört:
Eki Görüntüle 1588738
Bu ekrana girebilmem için hesabıma giriş yapmam gerekiyordu ama problem zaten hesabıma giriş yapamamamdı. Ben de bir arkadaşımın hesabından bu şekilde müşteri temsilcisine ulaşarak sorunumu çözdüm ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı