Çalınan Gmail hesabını geri almak

Reunon

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim Gmail hesabım bundan 2-3 gün önce çalındığını fark ettim farklı bir telefondan giriş vardı fakat o telefonu girişten silemedim ben şifresini değiştirmeme rağmen çalan kişi şifremi bir daha değiştirdi. Ben şok oldum çünkü hesaba kayıtlı telefon benim, telefon numarası benim, kurtarma E-postası benim bu kişi hiçbirinden kod istemeden şifremi değiştirdi. Tamam bu olabilir diyelim ki değiştirmek için izne gerek yok fakat bu kişi benim kurtarma E-postamı kayıtlı telefonu ve telefon numarasını da kendi üstüne aldı. ''BU NASIL OLABİLİR CİDDEN ANLAM VEREMİYORUM.'' Kurtarma E-postası olarak yarattığım postaya mail geliyor bunu siz mi yaptınız diye hayır ben yapmadım verdiği linke giriyorum hesap geri alma vs. şeyler yazıyor benden istediği şeyler cebe gelen kod kurtarma maili kodu. Bu kişi kendi üstüne aldı ben nasıl erişim alayım ki buna, ki madem benden bunları istiyor hesabımı çalan kişiden neden istemedi böyle bir şey. Hesabın her şeyi benim ama bu arkadaş nasıl hesabın onda olduğunu kanıtladı anlam veremiyorum bunun hakkında lütfen bana yardımcı olun. Hesap kurtarmada yardım istiyorum hala aynı şekilde bot cevap atıyorlar be arkadaş hesabın neredeyse kullanıldığı ilk Mac adresi ve IP adresinden yazıyorum inandırıcı bulmuyor. Hesaba girilmiş ilk telefon numarasından yazıyorum inandırıcı bulmuyor. Hesaba girilmiş ilk E-posta adresinden yazıyorum inandırıcı bulmuyor. Hesaba kayıt ettiğim telefon ile giriş yapmayı deniyorum giriş yapmıyor resmen delirmek üzereyim. Lütfen yardımcı olun

162a18c42d7860d6.jpg Bu resimde oturum açanın kim olduğunu bilmiyorum.

163a5713bf35597c.jpg
Bu etkinliği ben yapmadım diyorum hesap kurtarmaya giriyor ama adam zaten bütün bilgileri değiştirdi

16278ad8ed2fd1fb.jpgBu resimde hesabın kurtarma mailini aldığımın kanıtı. Mail adresini kapattım sıkıntı çıkmasın diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı