Çalınan Google hesabı kurtarma

Hardmax1

Yoctopat
Daha fazla  
Birkaç gün önce Google hesabım kimliği belisiz biri tarafından çalındı ve çalındıktan hemen sonra şifreyi değiştirip 2 faktörlü doğrulamayı açmış. Bende giriş yapmaya çalışırken kod istiyor fakat kodlara erişimim yok. Eğer 2fd bypass edip ya da herhangi bir şekilde hesabımı geri alabilecek varsa lütfen benimle iletişime geçsin çünkü bu mail hesabı önemli!

Telefon numarası ve 2. bir e postanız var mıydı geri almak için. Ben e postamın şifresini unuttuğumda telefon numarası ve 2. e posta ile geri alabildim.
Aslında başta vardı fakat çalan kişi hesaptan kaldırmış ve başka mail adresi ile bağdaştırmış. Artık gidecek kodlar o maile gidiyor.
Çalan kişinin eklediği mail hesabı kop********@n****. com. Muhtemelen bu mailin başlangıç kısmı benimki ile aynı. N ile başlayan mail adresi hiç görmedim.
@SARAÇLI
Aslında başta vardı fakat çalan kişi hesaptan kaldırmış ve başka mail adresi ile bağdaştırmış. Artık gidecek kodlar o maile gidiyor.
Çalan kişinin eklediği mail hesabı kop********@n****. com. Muhtemelen bu mailin başlangıç kısmı benimki ile aynı. N ile başlayan mail adresi hiç görmedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı