Çalınan Instagram hesabını geri alamıyorum

ntrs87

Hectopat
Bir tane hesap vardı bende bayağı eski 4 senedir giremiyorum nasıl erişim sağlamam mümkün olmadı hiç hatırlamıyorum, çalındı yanlış zannetmiyorsam. Kurtarmaya çalıştığımda e-posta ile hesaba kayıtlı e-posta adresine de erişimi sağlayamıyorum. Başka alternatif yok zaten daha fazla yardım al dediğimde işlem yapamıyorum bilgilendirme sayfası çıkıyor. Kurtarabilmem için ne yapmam lazım ya da en azından kapattırmak için ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Hesabınız herkese açık ve kendi fotoğraflarınızı içeriyor ise instagram'a fotoğraflı TC kimlik fotoğrafınızı ve hesabı neden kapatmak istediğiniz ile ilgili bir destek mesajı yazın. Onlar size geri dönüş yapacaktır hesap konusunda.

Hesabınız herkese açık ve kendi fotoğraflarınızı içeriyor ise instagram'a fotoğraflı TC kimlik fotoğrafınızı ve hesabı neden kapatmak istediğiniz ile ilgili bir destek mesajı yazın. Onlar size geri dönüş yapacaktır hesap konusunda.
Tamam nerden yazıcam adım adım söyler misiniz?

Tamam nerden yazıcam adım adım söyler misiniz?
Başka bir instagram hesabı açıp kendi hesabınızı taklitten şikayet edebilirsiniz. Kimlik bilgileriniz ile instagram'da ki fotoğraflar uyuşur ise kapanabilir. Hesabınızı şikayet etmek için hesaba gelin ve 3 noktaya tıklayın. Zaten yol sizi ulaşmak istediğiniz yere götürecektir. Takıldığınız bir yer olursa lütfen sorun.

Başka bir Instagram hesabı açıp kendi hesabınızı taklitten şikayet edebilirsiniz. Kimlik bilgileriniz ile Instagram'daki fotoğraflar uyuşur ise kapanabilir. Hesabınızı şikayet etmek için hesaba gelin ve 3 noktaya tıklayın. Zaten yol sizi ulaşmak istediğiniz yere götürecektir. Takıldığınız bir yer olursa lütfen sorun.

Hocam yapamam dediğinizi. Başka yöntem hiç mi yok?

Maalesef hesabınızı dediğim yöntemden başka bir şekilde silebileceğinizi sanmıyorum. Eğer e-postanızı geri alabilirseniz hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Anladım sağolun epostayı nasıl alacağım peki? Epostaya da erişemiyorum o da çalındı sanırsam. Kurtarmaya çalıştığımda kurtarma epostası değişik veya ilk öğretmeninizin adı neydi falan onlar gelmiş giriyorum olmuyor o da çalındı yani ne yapacağımı bilmiyorum. Buna benzer durum 3 hesabımda daha mevcut takipçi hilesi yapmıştım sanırım ondan dolayı çalınmıştı bazısı, taa 4 5 sene önce. Bilseydim o zamanlar böyle duruma düşmezdim de iş işten geçti.

Anladım sağolun epostayı nasıl alacağım peki? Epostaya da erişemiyorum o da çalındı sanırsam. Kurtarmaya çalıştığımda kurtarma epostası değişik veya ilk öğretmeninizin adı neydi falan onlar gelmiş giriyorum olmuyor o da çalındı yani ne yapacağımı bilmiyorum. Buna benzer durum 3 hesabımda daha mevcut takipçi hilesi yapmıştım sanırım ondan dolayı çalınmıştı bazısı, taa 4 5 sene önce. Bilseydim o zamanlar böyle duruma düşmezdim de iş işten geçti.
Kurtarma e-postanıza değiştirmek için mutlaka bir doğrulama gelmiştir ama 4-5 sene önce yaşanmış ise bulmak neredeyse imkansız. Dediğim gibi hesaplarınızı kapatmak veya kurtarmak için e posta üzerinden Google veya Instagram ile iletişime geçin. Onlardan da olumsuz yanıt gelir ise yapılacak çok bir şey yok geçmiş olsun.

Doğrulama kodu almak için öncelikle jok••••••@yah••.•••.•• hesabınıza eklediğiniz kurtarma e-posta adresini onaylayın böyle diyor hocam.Böyle bir hesabım yok ki benim yahoo platformu bu heralde.

Doğrulama kodu almak için öncelikle jok••••••@yah••.•••.•• hesabınıza eklediğiniz kurtarma e-posta adresini onaylayın böyle diyor hocam.Böyle bir hesabım yok ki benim yahoo platformu bu heralde.
Hesabınızı çalan kişi tüm kurtarma yöntemlerini kendi e-postasına geçirmiştir bile. Bence uğraşmayın geri alabileceğinizi zannetmiyorum. Eğer hesaplardan rahatsız iseniz dediğim gibi, kapatmayı deneyiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı