Çalınan MSN Şifresini 2 Günde Kurtarın! [Video]

'Mesajlaşma' bölümünde Recep Baltaş tarafından 25 Aralık 2010 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.880
  Beğenileri:
  42.437
  Yer:
  İstanbul
  [video]http://content3.catalog.video.msn.com/e2/ds/tr-tr/TRTR_msnvideo/TRTR_msnvideo/B38C4C75-CF52-4339-B090-5447B990DD45.wmv[/video]

  Çalınan MSN hesabınızı kurtarmak artık 2 günde mümkün. Tek yapmanız gerekn Microsoft'un hazırladığı ufak bir formu doldurup, firmayı, hesabın gerçek sahibi siz olduğunuza ikna etmek. Microsoft daha sonra formda verdiğiniz adrese bir e-posta yollayarak şifrenizi kurtarmanızı sağlayacak.*  Hotmail hesabınızın şifresi çalındıktan sonra bir çok web sayfasında Microsoft'un Support departmanına mail atılması gerektiği yazıyor.

  Maili attıktan sonra ise ise size içinde yaklaşık 13 soru olan bir başka mail geliyor ve bunu cevaplamanız isteniyor.

  Aşağıdaki adreste ise doğrudan bu soruların cevabını Microsft'a yollayarak çok daha kısa sürede cevap alıp hesabınızı kurtarabilirsiniz.

  Her bölümü eksiksiz ve mümkün olduğunca çok bilgilerle doldurarak HESABIN GERÇEK SAHİBİNİN SİZ OLDUĞUNA Microsoft'u ikna etmeye çalışın. Doğru ve net bilgiler sonucunda destek merkezi hesabın gerçek sahibinin siz olduğunu tespit edip parolanızı yeniden elde etmeniz için gerekli bağlantıyı yollayacaktır.

  Adres:

  Windows Live ID Validation

  https://account.live.com/resetpassword.aspx

  Hizmetin Türkçe sürümü kullanıma girdi!

  Bu yöntemi bizzat denemiş biri olarak arkadaşımın e-posta hesabının şifresini iki günde kurtardığımı belirtmek isterim. Yine bu konu altında bir başka arkadaş da bu yöntem ile şifresini kurtardı.

  Yöntem sizin için çalışmıyorsa ya İngilizceniz yeterli değildir, İngilizce bilen birisnden yardım alın, ya da Microsoft'u hesabın gerçek sahibinin siz olduğuna ikna edecek kadar bilgi veremiyorsunuzdur. Boşlukları sallama doldurmayın, ne kadar çok doğru bilgi verirseniz karşı tarafı o kadar çok ikna edersiniz.*
   

Sayfayı Paylaş