Çalınan MSN Şifresini 2 Günde Kurtarın! [Video]

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
69.326
Çözümler
861
Beğeniler
98.306
Yer
İstanbul
[video]http://content3.catalog.video.msn.com/e2/ds/tr-tr/TRTR_msnvideo/TRTR_msnvideo/B38C4C75-CF52-4339-B090-5447B990DD45.wmv[/video]

Çalınan MSN hesabınızı kurtarmak artık 2 günde mümkün. Tek yapmanız gerekn Microsoft'un hazırladığı ufak bir formu doldurup, firmayı, hesabın gerçek sahibi siz olduğunuza ikna etmek. Microsoft daha sonra formda verdiğiniz adrese bir e-posta yollayarak şifrenizi kurtarmanızı sağlayacak.*Hotmail hesabınızın şifresi çalındıktan sonra bir çok web sayfasında Microsoft'un Support departmanına mail atılması gerektiği yazıyor.

Maili attıktan sonra ise ise size içinde yaklaşık 13 soru olan bir başka mail geliyor ve bunu cevaplamanız isteniyor.

Aşağıdaki adreste ise doğrudan bu soruların cevabını Microsft'a yollayarak çok daha kısa sürede cevap alıp hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Her bölümü eksiksiz ve mümkün olduğunca çok bilgilerle doldurarak HESABIN GERÇEK SAHİBİNİN SİZ OLDUĞUNA Microsoft'u ikna etmeye çalışın. Doğru ve net bilgiler sonucunda destek merkezi hesabın gerçek sahibinin siz olduğunu tespit edip parolanızı yeniden elde etmeniz için gerekli bağlantıyı yollayacaktır.

Adres:

Windows Live ID Validation

https://account.live.com/resetpassword.aspx

Hizmetin Türkçe sürümü kullanıma girdi!

Bu yöntemi bizzat denemiş biri olarak arkadaşımın e-posta hesabının şifresini iki günde kurtardığımı belirtmek isterim. Yine bu konu altında bir başka arkadaş da bu yöntem ile şifresini kurtardı.

Yöntem sizin için çalışmıyorsa ya İngilizceniz yeterli değildir, İngilizce bilen birisnden yardım alın, ya da Microsoft'u hesabın gerçek sahibinin siz olduğuna ikna edecek kadar bilgi veremiyorsunuzdur. Boşlukları sallama doldurmayın, ne kadar çok doğru bilgi verirseniz karşı tarafı o kadar çok ikna edersiniz.*
 


Yeni konular

Yukarı