Çalınan Steam hesabı nasıl geri alınabilir?

gRight

Hectopat
Merhaba, benim Steam hesabım çalındı. Hesaba hiçbir şekilde ulaşamıyorum. E-posta ve telefon numaramı değiştirmişler. Nasıl geri alabilirim?

Steam Desteğe bildirin. Yaşadığınız durumu detaylıca anlatın. Kanıt olarak yaptığınız satın alımların varsa makbuzunu, satın alım yaptıktan sonra hesabınıza bağlı olan e-posta adresinize gelen e-postaları, hesabınızda kullandığınız ilk e-posta adresinizi, ödeme yönteminize kaydettiğiniz kart vb. bilgileri yazın. Eğer bu bilgileri verirseniz ve doğrulanırsa, muhtemelen hesabınızı geri vereceklerdir.

Steam Desteğe bildirin. Yaşadığınız durumu detaylıca anlatın. Kanıt olarak yaptığınız satın alımların varsa makbuzunu, satın alım yaptıktan sonra hesabınıza bağlı olan e-posta adresinize gelen e-postaları, hesabınızda kullandığınız ilk e-posta adresinizi, ödeme yönteminize kaydettiğiniz kart vb. bilgileri yazın. Eğer bu bilgileri verirseniz ve doğrulanırsa, muhtemelen hesabınızı geri vereceklerdir.
Evet. Bu şekilde kolaylıkla alınabiliyor. Steam destek çok yardımcı oluyor hesap çalınma durumlarında. Hesabınızda geri aldıktan sonra Steam Guard ve e-posta 2FA doğrulamayı açmayı unutmayın.

Tek çare Steam desteğe yazmak. Ben de bir bota çaldırmıştım, durumu Steam desteğe güzelce izah ettim ve 1-2 saat içinde hesabım geri verildi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı