Çalınan Steam Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Rick8489

Hectopat
Arkadaşlar lütfen yardım edin. Dün Steam hesabımı yanlış bir linke tıklayıp hesabımı girerek kaptırdım ve girerken normal olarak Steam Guard'ımı da girdim, sonra çalan kişi e-posta falan her şeyi değiştirmiş fakat ben hesabı kilitledim. Hesabı geri almak için Steam desteğe Türkçe ve uzun bir şekilde bir ticket attım aradan 1 gün geçti hala cevap yok, lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun bir şekilde ticket atmayın. Kısa bir şekilde yazın. Kısa ve öz olsun. Ayrıca bu aralar forumda çok fazla aynı şikayet var. Yeni konu açmak yerine onlara göz gezdirin.

Aynı sorun bendede var birkaç saat önce çaldırdım.Adam guardı kaldırmış email ve telefon numarasını değiştirmiş.Steama ilgili ticket attım kısaca inşallah yanıt verirler kısa bir zaman içinde.Asıl sorun şu ki ben kartla bir alım satım yapmadım umarım kolayca geri alabilirim hesabımı.Geçmiş olsun kader ortağıyız ...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı