Çalınan Steam hesabında VAC yiyen CS:GO hesabı

Yediğin VAC banın kalkma ihtimali neredeyse yok, ayrıca hesabına VAC banı, çalan kişinin yedirdiğini de düşünmüyorum. Bana daha çok senin işinmiş gibi geliyor, madem yaptığın söylenmeyecek kadar utanç bir şey neden yapıyorsun? Başka bir hesaptan oynamaktan başka şansın yok, bir dahaki sefere mobil doğrulamayı açmayı unutmayın.

Dostum artık çalınan hesaplara CS:GO'da OW yedirtiyorlar. Bir tane Türk hesabına OW ban yedirttiklerini gözümle gördüm.
Akşam maç attım karşıya 4 tane çalıntı hesapla geldiler. Hepsi de spinbot açmıştı. Karşıdakileride tanıyorum zaten ve kendileri de söylediler.

Benim de başıma geldi hesabım çalındı VAC ban yedim, kaldırmıyorlar banı uğraşmana gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yediğin VAC banın kalkma ihtimali neredeyse yok, ayrıca hesabına VAC banı, çalan kişinin yedirdiğini de düşünmüyorum. Bana daha çok senin işinmiş gibi geliyor, madem yaptığın söylenmeyecek kadar utanç bir şey neden yapıyorsun? Başka bir hesaptan oynamaktan başka şansın yok, bir dahaki sefere mobil doğrulamayı açmayı unutmayın.

Benim işim olsa uğraşmam. Ciddi misin ya canlı izledim arkadas ekran paylasti DC'den izledim dust 2 M4A4 onetapleri izledim :/

Yeni konular

Geri
Yukarı