Çalınan Steam hesabını kurtarma

Hesaba dair telefon numarası ya da e-posta adresin elinde değil ise sadece hesap ismini biliyorsan sadece şu şekilde hesabını kurtarabilirsin:
- Hesap çalınmadan önce kullanılmış e-posta adresleri, telefon numaraları, satın alma işlem faturaları, kart numaraları, giriş yapılan cihazların Mac adreslerini bile kanıt olarak gösterebilirsiniz.

Ben destek açarsam ve kabul edilmezse benim kendi hesabıma herhangi bir şey olmaz değil mi?

Hesaba dair telefon numarası yada e-posta adresin elinde değil ise sadece hesap ismini biliyorsan sadece şu şekilde hesabını kurtarabilirsin:
- hesap çalınmadan önce kullanılmış e-posta adresleri, telefon numaraları, satın alma işlem faturaları, kart numaraları, giriş yapılan cihazların mac adreslerini bile kanıt olarak gösterebilirsiniz.
Şükür be 3 saattir bunu anlatmaya çalışıyorum.Kolay gelsin

Destekten hesap sizin değil ya da siz desteğe hesap benim değil arkadaşım verdi vs. dediyseniz hayatta kurtaramazsınız haberiniz olsun.

Demedik zaten Steam dedi onu. Arkadaşlar destek açmayı ben gayet iyi biliyorum merak etmeyin. Sıkıntı olan hesap daha önceden hediye verildiği için Steam'in açtığımız desteğe olumsuz yanıt vermesi yani destek açmak dışında hesabı geri alabileceğimiz bir yol var mı onu soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı