Çalınan Valorant hesabı nasıl kurtarılır?

cptnx66

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Valorant hesabım çalındı ve ilk maili de şu an çalan kişide. Riot'a ticket attım. Soracakları soruları yanıtlayabilirim; ilk alınan skin, açılan ilk ajan vb.

Hesabı alabilir miyim ve hesabı alırsam çalan kişi ilk mailden sıkıntı çıkartabilir mi? Tecrübeleri olan aydınlatabilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Valorant hesabım çalındı ve ilk maili de şu an çalan kişide. Riot'a ticket attım. Soracakları soruları yanıtlayabilirim; ilk alınan skin, açılan ilk ajan vb.

Hesabı alabilir miyim ve hesabı alırsam çalan kişi ilk mailden sıkıntı çıkartabilir mi? Tecrübeleri olan aydınlatabilir mi? Teşekkürler.
İlk önce konuya bir açıklık getireyim. Hesabı satmışssınız :D. Onun dışında her şeyi tam anlamıyla doğru atarsanız hesabınız geri gelecektir.

Hesabı satarken mi çaldırdınız?
Bence sattı ve şimdi geri çekecek 🤣

Merhaba. Valorant hesabım çalındı ve ilk maili de şu an çalan kişide. Riot'a tickekt attım. Soracakları soruları yanıtlayabilirim; ilk alınan skin, açılan ilk ajan vb.

İlk açılan ajanı bilmek çok tehlikeli hesabın çalan kişi biliyorsa geçmiş olsun(!) onlar daha genel daha geniş kapsamlı özel bilgileri sorarlar yetkililer o soruları bilirsin diye düşünüyorum bilirsen alırsın veya hesapta para yatırdıysan kredi kartı bilgisi veya fatura gibi şeylerde olabilir onların cevabını beklemelisin. İlk maili senin olduğunu kanıtlayadabilirsin.

Evet satarken çaldırdım hatalıyım kabul ediyorum.
İlk önce konuya bir açıklık getireyim. Hesabı satmışssınız :D. Onun dışında her şeyi tam anlamıyla doğru atarsanız hesabınız geri gelecektir.

Bence sattı ve şimdi geri çekecek 🤣
Peki hesap geri geldikten sonra ilk maili alamayacağım gibi o bir sıkıntı yaratırmı bilginiz varmı?

Geri alabilirsiniz. İlk mail muhabbeti hesap satan varlıklar tarafından sahte bir güvenilirlik sağlamak için söylenen bir yalan. Mail hesabınız çalındıysa önce mail hesabınızı geri almayı deneyin. Eğer hesabı satarken kaptırdıysanız, lütfen hesap satmayın.

Selam. Değerli hocam size bir soru soracağım. 🙏

Valorant alım-satım gibi şeyler yaptınız mı?

Riot da vermiş olduğu soruları cevaplarsanız hesabınızı geri alabilirsiniz. 🙂

Geri
Yukarı