Çalınan Valorant hesabı nasıl kurtarılır?

EkmekArasıRam

Decipat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1 adet ekmek. 5-6 Tane ram.
Meslek
Freelancer
Bu sabah oyuna girdiğimde direkt maçtaydı. Direkt çıktım karşılaşmadan rankıma baktım Immortal 2'den Diamond'a kadar düşmüş. Adam hesabın ismini falan da değiştirmiş. Tüm VP'lerimi falanda harcamış arkadaşlarımı falan da çıkarmış. Nasıl rankı falan VP'leri falan döndürebilirim bilen var mı?

Bu sabah oyuna girdiğimde direkt maçtaydı. Direkt çıktım karşılaşmadan rankıma baktım ımmortal 2'den Diamond'a kadar düşmüş. Adam hesabın ismini falan da değiştirmiş. Tüm VP'lerimi falanda harcamış arkadaşlarımı falan da çıkarmış. Nasıl rankı falan VP'leri falan döndürebilirim bilen var mı?

Riot Games'e ticket açın.

Destek talebi oluştur satın alınan VP'ler bir ihtimal geri döner ancak rank aynı kalır gibi geliyor.

R
Bu sabah oyuna girdiğimde direkt maçtaydı. Direkt çıktım karşılaşmadan rankıma baktım Immortal 2'den Diamond'a kadar düşmüş. Adam hesabın ismini falan da değiştirmiş. Tüm VP'lerimi falanda harcamış arkadaşlarımı falan da çıkarmış. Nasıl rankı falan VP'leri falan döndürebilirim bilen var mı?
Riot Games'e bilet atın. Onlar size bazı sorular soracaklar hesabınızla alakalı. Doğru ve eksiksiz cevap verdikten sonra muhtemelen hesabınızı geri alırsınız.

R

Riot Games'e bilet atın. Onlar size bazı sorular soracaklar hesabınızla alakalı. Doğru ve eksiksiz cevap verdikten sonra muhtemelen hesabınızı geri alırsınız.
Nasıl ticket atarım peki?
Erişilemeyen hesaplar için bilet atınca bazı bilgileri verip hesap kolayca alınabiliyor. Ancak giden vpye yardım edeceklerini sanmıyorum. Lige hiç etmezler zaten.
Off yaa yeni set için 8500 vp almıştım geçen gün. Daha alamamıştım bile. Geride immortala kasmam artık ne uğraşacağım ben dia ve platlarla oynamamak için rank kasıyorum adamlar randyantlardan bile iyi.

Nasıl ticket atarım peki?

Off yahu yeni set için 8500 VP almıştım geçen gün. Daha alamamıştım bile. Geride immortala kasmam artık ne uğraşacağım ben dia ve platlarla oynamamak için rank kasıyorum adamlar randyantlardan bile iyi.

https://support-valorant.riotgames.com/hc/tr buraya giriş yap sonra bilet göndere bas. Olayı anlattıktan sonra "yeni set için 8500 VP almıştım geçen gün. Daha alamamıştım bile" bunu söyle ve hesaba giren adamın aldıklarının iadesini talep et kanka. Belki yardım ederler. Ama lig için eminim ki asla yardım etmezler.

Off yahu yeni set için 8500 VP almıştım geçen gün. Daha alamamıştım bile. Geride immortala kasmam artık ne uğraşacağım ben dia ve platlarla oynamamak için rank kasıyorum adamlar randyantlardan bile iyi.

Rahat ol geri verirler VP'lerini rankını tictek açmayı bilmiyorsan yardımcı olayım istersen bu siteye https://support-valorant.riotgames.com/hc/tr girip bilet göndere bas- sonrasında hesap kurtarma hakkındaya bas ve detaylı bir şekilde yaz onlar sana sorular soracak istersen soruları atarım onları cevaplarsan işlemleri geri alıp verirler hesabını.

Rahat ol geri verirler VP'lerini rankını tictek açmayı bilmiyorsan yardımcı olayım istersen bu siteye https://support-valorant.riotgames.com/hc/tr girip bilet göndere bas- sonrasında hesap kurtarma hakkındaya bas ve detaylı bir şekilde yaz onlar sana sorular soracak istersen soruları atarım onları cevaplarsan işlemleri geri alıp verirler hesabını.
Yorumlara dislike atmışsın. Konu sahibi sonucu söylerse görürüz bakalım ranklar geliyor mu gelmiyor mu.

Yeni konular

Geri
Yukarı