Çalışma masası önerisi

Fatih ALEMDAR

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, benim üstüne setup kurabileceğim bir siyah masa arıyorum. Sade ve şık olmadı önemli, 55 cm derinlik, 160cm genişlik, 80cm yükseklik. Bir yerde yaptırma şansım yok maalesef.

Bende böyle bir masa arıyordum ölçüleri biraz farklı ama markasız mobilya satan kocaman bir AVM gibi bir yer vardı İstanbul’da koyu gri ve aşırı sağlam kaliteli duruyor, milim sallanma yok. Böyle yerlerde sizin oralarda da varsa bakın derim. Marka olanlardan kat kat daha kaliteli ve uygun oluyor.

Bende böyle bir masa arıyordum ölçüleri biraz farklı ama markasız mobilya satan kocaman bir AVM gibi bir yer vardı İstanbul'da koyu gri ve aşırı sağlam kaliteli duruyor, milim sallanma yok. Böyle yerlerde sizin oralarda da varsa bakın derim. Marka olanlardan kat kat daha kaliteli ve uygun oluyor.

Ölçüleri tam oturan bir yer var, herkes memnun fakat 5cm derinlik fazla. Ben de peteğin hemen arkasına koyacağım için 55cm lazım. Böyle bir masa bulabileceğini sanmıyorum. Petek yerinden 5cm oynasa çok iyi olacak da :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, benim üstüne setup kurabileceğim bir siyah masa arıyorum. Sade ve şık olmadı önemli, 55 cm derinlik, 160cm genişlik, 80cm yükseklik. Bir yerde yaptırma şansım yok maalesef.

Bilindik büyük mağazalardan almak yerine bence AVM gibi yerlerde olan dükkanlara göz atın, fiyatları da özel yaptırmaya göre çok çok indirimli olacaktır.

Bilindik büyük mağazalardan almak yerine bence AVM gibi yerlerde olan dükkanlara göz atın, fiyatları da özel yaptırmaya göre çok çok indirimli olacaktır.
Kesinlikle birde aşırı sağlam oluyor aynı sağlamlıkta masayı bilindik mağazadan alsan minimum 2 katı fiyat çıkarırlar. En azından içinize siner.

Kesinlikle bir de aşırı sağlam oluyor aynı sağlamlıkta masayı bilindik mağazadan alsan minimum 2 katı fiyat çıkarırlar. En azından içinize siner.

Aynen öyle hocam, zamanında öyle bir yerden almıştım, şu an 3 sene oldu gayet güzel kullanıyorum.

Geri
Yukarı