Çalışma masası ve ofis koltuğu önerisi

Parzival

Kilopat
Yer
Krypton
Daha fazla  
Meslek
Köle
Masa bu ama fiyatı beni endişelendiriyor. Yorumlar ise karışık. İyi diyen de var kötü diyen de.
Aynı satıcının tıpatıp başka bir ürünü ise 20 TL daha ucuz. O da şu. Sizce ne yapmalıyım? Alacak olsam hangisini almalıyım? Ve başlıkta belirtmedim ama bir de ofis koltuğuna ihtiyacım var. Bütçem 100-150 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Masa muhtemelen Suntalemdir, ki zaten düşük bütçede her zaman da o kullanılır. Fiyatı yüksekte olsa düşükte olsa alacağınız masanın malzemesi suntalemse aralarında hiçbir fark olmayacak. Burada etki edecek nokta masayı birbirine bağlayan çektirmelerin kalitesi hatta kalitesinden de önemlisi konumları ve sayıları.
Fakat sizin seçtiğiniz masada durum biraz daha farklı. Masanın arka tarafında ki yarım parça masanın sağa sola oynamasına engel olmak için koyulmuş olsa da, maliyeti düşürmek için arka tarafı tamamen kapatmadığı için belli oranda esneme yapacaktır. Hatta masanın sağ tarafında da yine yarım bir parça kullanılmış ve buda belli bir oranda esneme yapacaktır.
Benim asıl meslek ve baba mesleğim mobilya olduğundan, uzun yıllardır uzak da kalmış olsam bu tarz ihtiyaçlarımı kendim yapıyorum.
Bütçe belirtirseniz kesin olarak bir şey söylemek mümkün olmasa da görünürde sorun teşkil etmeyecek bir tane tavsiye yapılsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı