Çalışmayan NVMe M.2 dönüştürücü ile çalıştırma

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sorun başlıktaki gibi NVMe M.2 SSD aldım fakat A320M S2H anakartım var fakat bendeki M.2 slotu olduğu için çalıştıramıyorum. Ürünü iade etmek uğraşmak istemedim çevirici ile çözebiliri miyim? Önerileriniz için teşekkür ederim. @recepbaltaş

BIOS güncelledim.

Anakartta bir NVMe M.2 SSD yuvası var, senin aldığın da NVMe M.2 ise niye çalıştıramayasın? SATA SSD aldın da yanlış mı yazdın? Ya da zaten o slot halihazırda dolu mu?

Dosya Ekleri

• InkedA320M S2H.jpg
    InkedA320M S2H.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 43
Anakartta bir NVMe M.2 SSD yuvası var, senin aldığın da NVMe M.2 ise niye çalıştıramayasın? SATA SSD aldın da yanlış mı yazdın? Ya da zaten o slot halihazırda dolu mu?

NVMe M.2 slotu boş fakat takmış olduğum NVMe M.2 SSD çalışmıyor. BIOS NVMe Support desteğini de açtım fakat yine çalışmadı.

Benim de pek bir fikrim yok, SSD veya anakart da sıkıntı var gibi gözüküyor.
M.2'yi doğru taktığınıza emin misiniz? Başka bir bilgisayarda deneme şansınız var mı ayrıca?

SSD neydi bu arada?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de pek bir fikrim yok, SSD veya anakart da sıkıntı var gibi gözüküyor.
M.2'yi doğru taktığınıza emin misiniz? Başka bir bilgisayarda deneme şansınız var mı ayrıca.

SSD neydi bu arada?

başka sistem takma şansım yok, SSD ise​

HP EX900 2yy44aa NVMe M.2​

@rtx3090isteyenadam

başka sistem takma şansım yok, SSD ise​

HP EX900 2yy44aa NVMe M.2​

Apart ile çalışır mı?

Son düzenleme:
Linkteki aparat mSATA için. M.2 için değil. Anakartta ise NVMe desteği var. Başka yerde denemeden kesin karar vermek doğru olmaz.

Geri
Yukarı