Çalıştığım yerde bir kıza aşık oldum

THRALL123

Decapat
Hastanede stajdayım ve aynı birimde bir kız vardı başka okuldan. İlk geldiğim gün normal soğuktu sonradan konuşa konuşa samimileşti sonra da bayağı konuştuk ama sadece yüz yüze konuşuyoruz. Telefondan hiç yazmıyorum çünkü muhabbet bulamıyorum neyse bazen sandalyeyle yakınıma kadar yaklaşıyor bayağı çok yakın oturuyoruz. Öyle olduğu zaman muhabbet olduğu zamanlar ya da olmadığı zamanlar bana dokunmaya çalışıyor. Koluma, sırtıma, herhangi bir yerime aradan 1 gün geçtikten sonra morali bozuktu onu güldürdüğümde ise bana demişti iyi ki yanımdasın demişti. O sözü hiç unutmuyorum eve gideceğimiz zaman asansördeydik dedim ki hadi gel bir fotoğraf patlatalım olur demişti. Kamera gözükmesine rağmen çok yakınıma gelmişti çok garipti bilmiyorum ondan sonra bana dedi saçımı kestireceğim bende dedim kısa saçlardan hoşlanırım kestirdiğin zaman bana da fotoğrafını atar mısın? Sonra olur dedi unutur sanmıştım Instagram'dan atmıştı. Ama unutmamış, kadınlar sizce bu benden hoşlanıyor mu? Ben ona bayağı yanıyorum cevaplar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aranızdaki mesafeyi güzel bir şekilde kırmış. Bu iyiye işaret. Genelde kızlar hoşlandıkları erkeklere dokunarak bunu belli ederler ve anlattığınız durum da bir hoşlantıya benziyor. Ama aklınızda bulundurmanız gereken bir durum daha var. Bazı kadınlar arkadaşlarına da çok samimi davranabiliyorlar. Bunun örneklerini gördüm. Uzaktan baksanız sevgili diyeceğiniz ama arkadaş olan insanlar var. Bu yüzden durumu biraz daha inceleyip emin olduğunuzda hoşlantınızı açıklamanız en iyisi olacaktır. Tabii sizden hoşlanmıyorsa durum biraz garipleşebilir. Bunu nasıl yöneteceğiniz de size kalmış.

Aranızdaki mesafeyi güzel bir şekilde kırmış. Bu iyiye işaret. Genelde kızlar hoşlandıkları erkeklere dokunarak bunu belli ederler ve anlattığınız durum da bir hoşlantıya benziyor. Ama aklınızda bulundurmanız gereken bir durum daha var. Bazı kadınlar arkadaşlarına da çok samimi davranabiliyorlar. Bunun örneklerini gördüm. Uzaktan baksanız sevgili diyeceğiniz ama arkadaş olan insanlar var. Bu yüzden durumu biraz daha inceleyip emin olduğunuzda hoşlantınızı açıklamanız en iyisi olacaktır. Tabii sizden hoşlanmıyorsa durum biraz garipleşebilir. Bunu nasıl yöneteceğiniz de size kalmış.

Çok garip böyle şeyler bir kere işte yoluma taş koysalar onu severim demiştim oda devamını getirmişti sonra birbirimize bakıp güldük ama garip olan şey sadece yüz yüze konuşuyoruz yani telefondan konuşuyoruz ama sadece iş yerinde olduğumuz zaman ara sıra yazışıyoruz.

Ha bir de bazen şarkıyla gönderme yapıyor moralim bozukken

Kaan boşnak - bırakma kendini​

Açıyor ya da bana öyle geliyor.

O heyecandan pek anlaşılmıyor ama aslında olay gözlerde gizli biraz da. Eğer gözlerine baktığınızda gerçek mutluluğu, heyecanı, ilgiyi görüyorsanız mümkündür. Başkalarına nasıl davranıyor bunu gözlemleyin biraz. Son olarak da siz ona bir şeyler anlatırken sizi heyecanlı heyecanlı dinleyip sanki yapacağınız bir espriyi bekler gibi gülmeye hazır duruyor mu? Bunlar ufak detaylar ama olay tamamen enerjide bitiyor. Enerjisi nasıl? Size nasıl? Diğerlerine nasıl? Herkese mi böyle? Bunlar önemli sorular.

O heyecandan pek anlaşılmıyor ama aslında olay gözlerde gizli biraz da. Eğer gözlerine baktığınızda gerçek mutluluğu, heyecanı, ilgiyi görüyorsanız mümkündür. Başkalarına nasıl davranıyor bunu gözlemleyin biraz. Son olarak da siz ona bir şeyler anlatırken sizi heyecanlı heyecanlı dinleyip sanki yapacağınız bir espriyi bekler gibi gülmeye hazır duruyor mu? Bunlar ufak detaylar ama olay tamamen enerjide bitiyor. Enerjisi nasıl? Size nasıl? Diğerlerine nasıl? Herkese mi böyle? Bunlar önemli sorul.

Hocam nasıl diyeyim bizim okuldan sadece beni takip ediyor öbürkü arkadaşlarım istek atmış fakat onlarınkini reddetmiş sonra bizim arkadaşlardan bazıları geldi bunu görmeye geldi ama benim sevdiğimi bilmiyorlar sonra yemeğe giderken arkadaşlarımı bekleyeyim dedim oda dedi off onları niye bekliyoruz hadi gidelim demişti.

Hastanede stajdayım ve aynı birimde bir kız vardı başka okuldan. İlk geldiğim gün normal soğuktu sonradan konuşa konuşa samimileşti sonra da bayağı konuştuk ama sadece yüz yüze konuşuyoruz. Telefondan hiç yazmıyorum çünkü muhabbet bulamıyorum neyse bazen sandalyeyle yakınıma kadar yaklaşıyor bayağı çok yakın oturuyoruz. Öyle olduğu zaman muhabbet olduğu zamanlar ya da olmadığı zamanlar bana dokunmaya çalışıyor. Koluma, sırtıma, herhangi bir yerime aradan 1 gün geçtikten sonra morali bozuktu onu güldürdüğümde ise bana demişti iyi ki yanımdasın demişti. O sözü hiç unutmuyorum eve gideceğimiz zaman asansördeydik dedim ki hadi gel bir fotoğraf patlatalım olur demişti. Kamera gözükmesine rağmen çok yakınıma gelmişti çok garipti bilmiyorum ondan sonra bana dedi saçımı kestireceğim bende dedim kısa saçlardan hoşlanırım kestirdiğin zaman bana da fotoğrafını atar mısın? Sonra olur dedi unutur sanmıştım Instagram'dan atmıştı. Ama unutmamış, kadınlar sizce bu benden hoşlanıyor mu? Ben ona bayağı yanıyorum cevaplar mısınız?
Ne güzel bir ilerleme. Kendini fazla ağırdan satma. Biraz gözleme. Muhtemelen anlarsın.

Asla açılma. İlk adımı sen atma, beraber olduğu gibi, gereksiz mesajlar vermeden devam et. Bir süre sonra kendi söylemeye çalışmadıkça sakın böyle bir konuyu açma. Önce onun ağzından çıkması önemli. Kızla iyi bir ilişki için illa ağzından "Sevgili olalım" cümlesinin çıkmasına gerek yok.

Asla açılma. İlk adımı sen atma, beraber olduğu gibi, gereksiz mesajlar vermeden devam et. Bir süre sonra kendi söylemeye çalışmadıkça sakın böyle bir konuyu açma. Önce onun ağzından çıkması önemli. Kızla iyi bir ilişki için illa ağzından "sevgili olalım" cümlesinin çıkmasına gerek yok.

Hocam nasıl olacakki başka kafam çok karışık.

Ne güzel bir ilerleme. Kendini fazla ağırdan satma. Biraz gözleme. Muhtemelen anlarsın.

Ama hocam çok samimiyiz nasıl öyle olayımki eğer böyle durgun sakin olunca düşüncelere girince Kaan boşnak bırakma kendini açıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı