Çalıştığınız iş ile ilgili hangisi olsun isterdiniz?

Hangisi en güzeldir?

• Saatleri azaltmadan vakti ayarlama (Uyku için)

• Eve yakın olması. Max 5dk yürüme mesafesi

• Yoğunluğun az olması

• Hizmet verdiğim kişilerin düzgün olması

• Hizmet verdiğim kişilerin isteğimle felç olması

• Patron veya müdürün insan olması

• Ustanın kafa dengi olması

• Direk işi değiştirmek istiyorum.

• Çalışma saati %50, maaş %40 azalsın

• Çalışma arkadaşlarının düzgün olması. (Ekibi değiştirmek)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
@Ülküsüz Hem kategoriyi değiştirdiler hem anketi sildiler. Uğraştım tekrardan yeni modlar pek tanımıyor beni ve anket mevzularımı. Eskiler olsa anlayışla karşılıyorlardı. Normalde diğer hobilere açıyorum gitmiş konu dışına taşımış 😀 Neyse.

Ankete katılanlar yorum da yapsın fikirlerinizi merak ediyorum arkadaşlar.

Çalışma saati azalsın maaş artsın.
Ek olarak her gün prim yazılsın. Sigortalar yüksek yatsın. Müşterileri dövebilelim ceza gelmesin. Patronla 2 günde bir kick box yapalım ustayla küfürleşerek konuşalım. Eve yakın olsun bir de hafta içi tatil olsun.

Bu sanırım istediğin 🙂

Çalışma saati %50, maaş %40 azalsın.

Kendi işlerime zaman kalır, cebimde de az çok para olur.

Çalışma arkadaşları vs. düzgün olsa da ben haftanın 6 günü 9-10 saat çalışmak istemem.

Patron ve müdür iyi olduğu sürece işciler daha mutlu ve verimli çalışacağı için yöneticilerin iyi olması gerekiyor. Çalışanına değer veren firmalar bu yüzden gelirleri yüksek çalışanlarının hepsi kalifiyeli ve yerini doldurması zor insanlardan oluşuyor.

Saatleri azaltmadan vakti ayarlama (uyku için) > mesai saati başlangıç ve bitişi biz belirliyoruz sayılır.

Eve yakın olması. Max 5dk yürüme mesafesi > yan odada çalışıyorum çalışma mesafem 3 mt.

Yoğunluğun az olması > yoğunluk olmayınca işin keyfi olmuyor :D.

Hizmet verdiğim kişilerin düzgün olması > hizmet verdiğim kişilerle muhatap olmuyorum.

Hizmet verdiğim kişilerin isteğimle felç olması > -

Patron veya müdürün insan olması > ekip liderim tanıdığım en iyi insanlardan birisi.

Ustanın kafa dengi olması > -

Direk işi değiştirmek istiyorum. > asla.

Çalışma saati %50, maaş %40 azalsın > çalışma saatim ve maaşımdan memnunum.

Çalışma arkadaşlarının düzgün olması. (ekibi değiştirmek) > ekip arkadaşlarım 10 numara.

Sonuç olarak işimden çok memnunum işim ile ilgili değiştirmek istediğim neredeyse hiçbir şey yok.

Geri
Yukarı