Call of Duty 3 Modern Warfare 3 %50.3 ile Devam Etmiyor

İşletim sistemi
Windows 7

murat1033

Centipat
Arkadaşlar merhaba, ben Call of Duty 3 Modern Warfare %50.3'ünü bitirdim ve oyun devam etmiyor. Hep özel harekata atıyor. En son senaryoda Makarov'u öldürdüm. Bilen var mı oyun neden devam etmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
CO-OP modlarını nasıl yapacağım.
Kendin de bitirebilirsin bazı bölümleri ama çok zor olur o. Aynı ağda bir bilgisayar ile ya da gameranger, hamachi gibi programlar kullanarak bir arkadaşınla bitirebilirsin. Ya da steam sunucularında arkadaşınla da bitirebilirsin. PS3'teki versiyonunda CO-OP bölümleri üst ekran alt ekran şeklindeydi müthişti.

Kendin de bitirebilirsin bazı bölümleri ama çok zor olur o. Aynı ağda bir bilgisayar ile ya da GameRanger, Hamachi gibi programlar kullanarak bir arkadaşınla bitirebilirsin. Ya da Steam sunucularında arkadaşınla da bitirebilirsin. PS3'teki versiyonunda CO-OP bölümleri üst ekran alt ekran şeklindeydi müthişti.

Teşekkür ederim bilgi için bunun yerine Call of Duty MW 4 yükledim şimdi.

Teşekkür ederim bilgi için bunun yerine Call of Duty MW 4 yükledim şimdi.
Belirteyim serinin isimleri tam eksiksiz ve doğru sırasıyla olarak şöyle:
Call of duty 4: Modern warfare (yani bu modern warfare'nin 1. oyunu).
Call of duty Modern warfare 2.
Call of duty Modern warfare 3.

Arkadaşlar merhaba, ben Call of Duty 3 Modern Warfare %50.3'ünü bitirdim ve oyun devam etmiyor. Hep özel harekata atıyor. En son senaryoda Makarov'u öldürdüm. Bilen var mı oyun neden devam etmiyor?
Benim bildiğim kadarıyla oyunda düşman istihbarat parçaları var onları toplayınca tamamlanıyor.

Geri
Yukarı