Call of Duty 4: Modern Warfare sistem gereksinimleri

İşletim sistemi
Windows 10
Ben mi yanlış bakıyorum hepiniz olur demişsiniz ama internette böyle yazıyor.

1619076739925.png

@hacsiz seferi Bilmiyor olamaz mıyım, neden kızgın atıyorsun?

Son düzenleme:
Arkadaşlar o zaman ben bu oyunu alsam Remastered versiyonu mu gelir yoksa eski versiyonu mu?
Hocam şimdi durum şöyle. Bir 2007'de çıkan ilk Modern Warfare var bu direkt COD4 Modern Warfare diye geçiyor, 2016 yılında ise remaster versiyonu yapıldı o COD Modern Warfare Remastred diye geçiyor ve benim bildiğim Infinite Warfare ile beraber almanız gerekiyor, birde 2019 yılında seriye baştan başlandı oda COD Modern Warfare diye geçiyor direkt olarak.
Sizin aradığınız bu: Call of Duty® 4: Modern Warfare® on Steam

Edit: O sistem gereksinimleri 2019 olana ait. 2 ve 3 bu 2007 yapımı olanın devamıdır.

Hocam şimdi durum şöyle. Bir 2007'de çıkan ilk Modern Warfare var bu direkt CoD4 Modern Warfare diye geçiyor, 2016 yılında ise remaster versiyonu yapıldı o CoD Modern Warfare Remastred diye geçiyor ve benim bildiğim Infinite Warfare ile beraber almanız gerekiyor, bir de 2019 yılında seriye baştan başlandı oda CoD Modern Warfare diye geçiyor direkt olarak.
Sizin aradığınız bu: Call of Duty® 4: Modern Warfare® on Steam

Edit: O sistem gereksinimleri 2019 olana ait. 2 ve 3 bu 2007 yapımı olanın deva mıdır?

O zaman bu oyunun hem Remastered'ı hem Reboot'u var birisi 2019 diğeri 2017 yılında çıkmış. Bir de orjinali var. Siz hangisini önerirsiniz? Reboot zaten kötüymüş, Remastered'ı benim bilgisayar kaldırır mı?

O zaman bu oyunun hem Remastered'ı hem Reboot'u var birisi 2019 diğeri 2017 yılında çıkmış. Bir de orjinali var. Siz hangisini önerirsiniz? Reboot zaten kötüymüş, Remastered'ı benim bilgisayar kaldırır mı?

Orijinali oynayın, emin olun oyun sizi hikayesiyle sürükleyecektir. Gerçekten tavsiye ederim.

Hocam ben remastred halini ve orijinal halini oynadım arada hiç fark yok gibi bir şey. :D

Geri
Yukarı