Call of Duty 4 Modern Warfare vs Modern Warfare 3

MP odaklı olarak düşünüyorsanız bütçeniz yetiyorsa COD tarafında Black Ops Cold War veya Modern Warfare 2019 bakabilirsiniz. Eski COD'lar artık parasına değecek kadar güzel bir deneyim sunmuyor, tabii yine de sizin kararınız.

Ek olarak SteamDB. İnfo sitesine de bak.

Call of Duty 4 Modern Warfare daha çok oyuncusu gözüküyor, tercihimi ondan yana kullanayım o zaman.

Call of Duty 4 Modern Warfare daha çok oyuncusu gözüküyor, tercihimi ondan yana kullanayım o zaman.

Oyunu aldım yaklaşık 1.5 saat oynadım, aşırı hızlı multiplayeri ve sürekli bomba geliyor ve hareket dahi edemiyorsun, çok zorlandığım için iade edeceğim ve onun yerine üstüne para ekleyip Black Ops 1 ve world at war almayı düşünüyorum. Eğer Call of Duty 4 Modern Warfare almayı düşünenler varsa bunu göz önünde bulundursun, adım attığınız yere el bombası düşüyor, ve sürekli duvar tarıyorlar, adamı göremeden ölmüş oluyorsunuz.

Hikaye için MW1-MW2-MW3
MP için MW1
Ancak en gerçekcisi MW3
Oyunu aldım yaklaşık 1.5 saat oynadım, aşırı hızlı multiplayeri ve sürekli bomba geliyor ve hareket dahi edemiyorsun, çok zorlandığım için iade edeceğim ve onun yerine üstüne para ekleyip Black Ops 1 ve world at war almayı düşünüyorum. Eğer Call of Duty 4 Modern Warfare almayı düşünenler varsa bunu göz önünde bulundursun, adım attığınız yere el bombası düşüyor, ve sürekli duvar tarıyorlar, adamı göremeden ölmüş oluyorsunuz.

Ben MW1 MP oynadım adamlar ağrı'dan kafayı çıkarttın mı İstanbul'dan vuruyorlar.
Modern Warfare 1, Call of Duty serisinin en iyi oyunu. Modern Warfare 3 ise Modern Warfare serisinin en kötü oyunu.

Hayır hikayeyi anlatma tarzı çok iyiydi ve aşırı gerçekçiydi.

Hikaye için MW1-MW2-MW3
MP için MW1.
Ancak en gerçekcisi MW3.

Ben MW1 MP oynadım adamlar ağrı'dan kafayı çıkarttın mı İstanbul'dan vuruyorlar.

Hayır hikayeyi anlatma tarzı çok iyiydi ve aşırı gerçekçiydi.

Gerçekten öyle, adım dahi atamıyorsun oyunda :D o yüzden Black Ops 1 ve world at war almayı düşünüyorum multiplayer için, onları da denedikten sonra görüşlerimi yazacağım buradan, almayı düşünen arkadaşlar için de bir fikir oluşsun.
Arkadaşlar, world at war almayı düşünüyordum ama, Black Ops 2 digital Deluxe Edition aldığımız zaman da world at war veriyor diye okudum az önce, bilgisi olan var mı? Black Ops 1 + world at war almayı düşünüyordum 86 TL ediyor, ama Black Ops 1 ve 2 alınca world at war oyununu da veriyor 107 TL ediyor hangisi mantıklı sizce? Black Ops 2 almaya değer mi? Hem hikaye hem multiplayer için?
Modern Warfare 1, Call of Duty serisinin en iyi oyunu. Modern Warfare 3 ise Modern Warfare serisinin en kötü oyunu.

Call of Duty 4 Modern Warfare multiplayeri korsan da bile oynanabiliyormuş doğru mu? Öyleyse eğer çok saçma değil mi? Multiplayer için para verip alınması, orijinal oyun alıyoruz ve korsan oynayanlarla da mı eşleşiyoruz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı