Call of Duty 4 MW Türkçe dublaj projesi

Dc021x

Hectopat
Merhaba. Call of Duty 4: Modern Warfare için Türkçe seslendirme yapmaya başladım. Şimdilik tek kişi olduğum için, sadece all ghillied up bölümünü tamamlamayı düşünüyorum ve gelişmeleri bu konuda paylaşacağım. Eğer gönüllü olarak katılmak isteyenler olursa, oyundaki diğer sesleri de Türkçeye çevirmeyi deneyebiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelişir hocam. Ses biraz daha tok olmalı bence. Büyük ihtimalle sesinizi program ile kalınlaştırmışsınız, bu bir eksi katmış. Ayrıca atmosfere göre sesinizin tokluğunu belli etmelisiniz. Başarılar.

Ses değiştirme programı mı kullandınız? Pek normal bir ses gibi durmuyor çünkü. Kalınlaştırılmış gibi.

Merhaba. Call of Duty 4: Modern Warfare için Türkçe seslendirme yapmaya başladım. Şimdilik tek kişi olduğum için, sadece all ghillied up bölümünü tamamlamayı düşünüyorum ve gelişmeleri bu konuda paylaşacağım. Eğer gönüllü olarak katılmak isteyenler olursa, oyundaki diğer sesleri de Türkçeye çevirmeyi deneyebiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam mikrofonum kaliteli olsa ve zamanım olsa katılmayı düşünürdüm. Zaten oyunda çok fazla ara sahne hariç kadın sesi yok diye hatırlıyorum ama zevkli olurdu. Mw3te vardı güzel oldu bu projede. Başarılar umarım güzel bir iş çıkartırsınız.

Ayrıyeten eleştiri yapmam gerekirse. Sesiniz bu işe uygun ilk olarak lakin bazı yerler çok düz metin okuyor gibi olmuş. "İyi geceler" derken mesela metin okuyor gibi değil de o anın ambiyansına uygun daha alaycı bir ses tonunda gülüyor gibi iyi geceler deseniz daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı