Call Of Duty Black Ops 2 Açılmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

PC'de oyun kurulu iken yapacağın şey şu ama oyun kurulu ise sırasıyla şunu yap.

1=Demon Tools'u aç oyunun dosyasını Demon Tools'a ilk baş kurarken yaptığın gibi yap.
2=Setu. exe çalıştır dosyası varya, ona tıklama. Çünkü oyun sende kurulu. Hemen altında dosyaları görüntüleme varya, ona tıkla.
3=Dosyalar açıldıktan sonra SKIDROW yazan dosyayı aç içindeki her şeyi kopyala.
4=Oyuna gel, oyunu sağ tıkla, dosya konumunda aç.
5=Kopyaldığın dosyaları oraya yapıstır.
6=Kopyala ve değiştir şeçeneğine bas. Ardından seçenek gelecek. Tüm çakışmalar da bunu yap diye olan kutucuğu işaretle y ada işaretlemeden hep kopyala değiştir yap, fark etmez.
7=Açık klasörleri kapat.
8=Oyuna gir.

Eğer çözülürse buraya yaz herkes faydalansın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyunu kurmasını ve oyunun yanında gelen crack dosyasını uygulamasını sanki bilmiyorum ...

Sakin ol şampiyon.

- - - Güncellendi - - -

Ben o saçma formülle oynayabiliyorum. Yardımcı olmak istedim ama demek ki neymiş, uğraşmayacaksın.

Saçma demek sert kaçtı evet, ancak onu yaparak olmaz diye düşünüyorum. Bu tür sorunların çözümleri hiç bulunmadı biliyormusunuz, bunlar hiç nedeni belli olmayan sorunlardır.

Ben de senin verdiğin siteden indiriyorum, inşallah bende de aynısı olmaz.

Ben dünden beri sorunsuz oynuyorum. Oyunun sonlarına gelmişimdir. Akşamları giriyorum oyuna, sorunsuz. Takılma bile yok. Ben dediğim gibi yaptım, arkadaşa önerdim, sor bana pişman mıyım ?

Ben dünden beri sorunsuz oynuyorum. Oyunun sonlarına gelmişimdir. Akşamları giriyorum oyuna, sorunsuz. Takılma bile yok. Ben dediğim gibi yaptım, arkadaşa önerdim, sor bana pişman mıyım ?

Beyefendi yardım etmeye çalışmışsınız, çok güzel ama verdiğiniz çözümün sorunla uzaktan yakında hiçbir alaksı yok. Siz, Crack kopyalamayı anlatmısşınız. Anlattığınız yöntemi bundan 12 sene önce Casper bayileri yazıcıdan çıktı alıp veriyordu. Başka forumlarda anlatın ama TP okuru rehberi versen oyunu kendi kıracak kadar bilgi sahibidir. Crack yapmayı doğuştan bilir :) Tabi oyun indirime girince satın alacak kadar sorumluluk sahibi ve geliştiricileri daima destekleyecek kadar bilinçlidir de.

Sorunun çözümüne gelince. Crackfix Repack de maalesef sorunları çözmemiş. İşte yeni ve bütün sorunları çözen güncel Crack:

Kod:
[COLOR=#ff0000][B]Call.of.Duty.Black.Ops.II.Singleplayer.CrackOnly.Final-Steam006[/B][/COLOR]

Sorunun çözümüne gelince. Crackfix Repack de maalesef sorunları çözmemiş. İşte yeni ve bütün sorunları çözen güncel Crack:

Kod:
[COLOR=#ff0000][B]Call.of.Duty.Black.Ops.II.Singleplayer.CrackOnly.Final-Steam006[/B][/COLOR]

Oyunu da bitirmiştim, ama olsun yine de düzeltmek iyi hissettirir :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı